کسب درآمد در طرح بازاریابی مشارکتی انجام میدم

 • اگر به سلیقه‌ی خود اعتماد دارید و می‌خواهید درآمدهای بلندمدت‌تی برای خود ایجاد کنید، می‌توانید وارد صفحه‌ی هر کاره‌ای که به نظرتان جذاب و مشتری‌پسند باشد، شوید و از ستون سمت چپ آن صفحه، لینک بازاریابی مشارکتی خودتان را که مرتبط با آن کاره است بردارید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید و آن‌ها را به خرید آن کاره دعوت کنید. شما هم‌چنین می‌توانید به راحتی از دکمه‌های یه اشتراک‌گذاری در همان قسمت استفاده نمایید. (این لینک، به طور اختصاصی و منحصربه فرد برای شما ایجاد شده‌است.)

  اگر کسی از طریق لینک منتشر شده توسط شما وارد سایت شود و آن کاره را خریداری کند، 50% از درآمد «انجام میدم» از آن سفارش به شما تعلق می‌گیرد.

  مثلاً فرض کنید یک خرید 100 هزار تومانی انجام شود و درآمد «انجام میدم» از آن خرید 19 هزار تومان باشد؛ در این صورت نصف این مبلغ، یعنی 95,000 ریال نقداً به شما تعلق خواهد گرفت.


  کسب درآمد از طریق دعوت به خرید از «انجام میدم»

  برای اطلاعات بیشتر در خصوص این پلن، این اینفوگرافیک را ببینید.


  هم‌چنین اگر صاحب یک وبسایت یا وبلاگ هستید و یا گوشی اندرویدی دارید، ابزارهایی را برای راحتی شما فراهم آورده‌ایم:


  • اپلیکیشن اندروید «پولش کن»

   این اپلیکیشن را برای راحت‌تر کردن فرآیند به اشتراک‌گذاری لینک بازاریابی مشارکتی کاره‌ها برای شما آماده کرده‌ایم.

   با استفاده از «پولش کن» شما می‌توانید به راحتی در میان کاره‌های انجام میدم به گشت و گذار بپردازید و کاره‌های جذابی که می‌توانند درآمد خوبی را برای شما به همراه داشته باشند را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. (درآمد حاصل از فروش هر کاره، در صفحه‌ی همان کاره نمایش داده می‌شود.)

   برای دانلود «پولش کن» و کسب درآمد راحت‌تر، اینجا کلیک کنید.

   اپلیکیشن اندروید پولش کن

   تعداد دانلودها تا این لحظه: حدود 5000 تا از مایکت
  • کسب درآمد از طریق ویجت‌های بازاریابی مشارکتی «انجام میدم»

   اگر وبسایت یا وبلاگی دارید، کار شما خیلی راحت است. شما به راحتی می‌توانید ویجت بازاریابی مشارکتی «انجام میدم» را در این صفحه برای خود سفارشی سازی کرده و کد تولید شده را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

   به این ترتیب هم سایت شما به صورت خودکار آپدیت می‌شود (و این روی سئوی سایت شما تأثیری مثبت دارد) و هم با هر خریدی که از طریق کلیک بر روی این ویجت در سایت شما، در «انجام میدم» ثبت شود، شما 50% از درآمد «انجام میدم» از آن خرید را نقداً هدیه خواهید گرفت.


  • پلن همکاران

   اگر کانال‌ها و روش‌های تبلیغات شناخته شده و پرمخاطبی در اختیار دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید و کانال‌ها و روش‌های تبلیغات خود را معرفی نمایید تا پلن اختصاصی شما برای بازاریابی مشارکتی را ایجاد کنیم و لینک آن را در اختیارتان قرار دهیم.
 • نگران این موضوع نباشید که کسی از طریق لینک شما با سایت آشنا شود، اما بعداً ثبت‌نام یا خرید خود را انجام دهد و حق شما ضایع شود. به محض ورود شخص به سایت با لینکی که شما به اشتراک گذاشته‌اید، این اطلاعات در مرورگر فرد ذخیره می‌شود و هر زمان که فرد در سایت ثبت‌نام یا خرید کند، شما به عنوان معرف وی در سایت تعیین شده و با توجه به پلن فعال، هدیه‌ی شما پرداخت می‌گردد.
سوالات متداول » بازگشت به صفحه‌ی اصلی بازاریابی مشارکتی »