یکی رو می‌خوام که بتونه ...

کار یا پروژه‌ای دارید و به دنبال کسی هستید که برای شما انجام دهد؟
هزاران کاربلد در «انجام میدم» آماده‌ی کمک به شما هستند.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که در بسیاری از مواقع به دنبال فرد مناسبی برای انجام کار خود هستید. احتمالاً باید زمانی را صرف پیداکردن این افراد با استفاده از بررسی کاره‌های آن‌ها نموده، برای آن‌ها پیغام ارسال کنید و منتظر پاسخ ایشان باشید.

ما این کار را نیز تا حدی برای شما راحت کرده‌ایم! شما می‌توانید درخواست خود را به ما ارسال می‌کنید، ما درخواست شما را بررسی می‌کنیم و درصورت تایید برای کاربلدان انجام میدمی که در حوزه‌ی مرتبط با درخواست شما فعال باشند ارسال می‌کنیم.

پس از آن از طریق پیام شخصی با کاربلدان علاقه‌مند درخصوص انجام کارتان مذاکره می‌کنید و در نهایت کارتان را در قالب یک پروژه اختصاصی به فریلنسر موردنظر می‌سپارید.


فرآیند درخواست «یکی رو میخوام که بتونه..» و آغاز انجام پروژه‌های اختصاصی به شکل زیر است :


 • 1
  شما می‌توانید درخواست‌های خود را از طریق دکمه‌های «یکی رو میخوام که بتونه» برای ما ارسال کنید.
 • 2
  جزئیات درخواست خود را به ما اعلام کنید.

  پیشنهاد می‌کنیم به منظور ارسال بهینه‌ی پیام‌ها در انتخاب دسته و زیردسته‌ی مناسب درخواست خود دقت کنید. همچنین اطلاعات مربوط به درخواست خود را به صورت جامع و کامل درج کنید تا هم پاسخ‌های بهینه‌تری دریافت کنید و هم فرآیند بررسی درخواست خود را تسریع بخشید.

  ما همچنین می‌توانیم برای سرعت بخشیدن به دریافت پاسخ شما از کاربلدان آنها را از طریق پیام کوتاه، اطلاع رسانی تلگرامی و پوش، مطلع سازیم. برای این کار شما باید تیک مربوط به ارسال پیام کوتاه را در هنگام ثبت درخواست بزنید.

  درخواست برای یکی رو میخوام که بتونه
 • 3
  بررسی وضعیت درخواست‌ها

  کلیه‌ی درخواست‌های شما از اینجا قابل دسترسی، مشاهده و پیگیری هستند.

  بعد از ارسال، درخواست شما در وضعیت «منتظر بررسی توسط کارشناس» قرار می‌گیرد. تا زمانی که درخواست شما بررسی نشده می‌توانید با استفاده از دکمه حذف (3) انصراف خود را از درخواست اعلام نمایید.

  در صورتی که درخواست شما رد شود، علت آن از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

  در صورتی که درخواست شما مورد تایید قرار گیرد، ممکن است فروشنده‌ای نیز به انتخاب کارشناسان ما، جهت تسریع امور به شما پیشنهاد گردد. (4)

  درخواست شما پس از تایید توسط کارشناس، در قالب پیشنهاد انجام پروژه‌ی اختصاصی برای فریلنسرها در حوزه‌ای که شما انتخاب نموده‌اید ارسال می‌شود.

  حالا می‌توانید منتظر دریافت پاسخ‌های کاربلدان انجام میدم به درخواست خود باشید :)

  درخواست برای یکی رو میخوام که بتونه
 • 4
  ارتباط با کاربلدان در انجام‌میدم

  حالا شما و فروشنده‌های پیشنهادی می‌توانید به راحتی در صفحه تبادل پیام با یکدیگر در ارتباط باشید و در خصوص پروژه، نحوه و شرایط انجام آن با هم مذاکره کنید. (اطلاعات بیشتر)

  درخواست برای یکی رو میخوام که بتونه
 • لطفاً در نظر داشته باشید که به منظور جلوگیری از ازدحام، شما در هر روز تنها می‌توانید با 10 نفر ارتباط داشته باشید. بنابراین ابتدا پیام‌ها را خوانده و سپس به اهم آن‌ها پاسخ دهید.
 • در صورتی که مایل به دریافت پیام‌های درخواست پروژه از سوی دیگر کاربران نیستید به راحتی می‌توانید این امکان را با غیرفعال نمودن «پذیرش پروژه اختصاصی» در صفحه‌ی مدیریت کاره ها خود، غیرفعال نمایید.