s.hosseini
100% نظر مثبت
از 2 سفارش

پروفایل « S.Hosseini »

  •   از تهران
  •   میانگین زمان پاسخ‌گویی : 34 دقیقه
  •   عضویت در انجام میدم : 1 سال و 10 ماه و 22 روز پیش
  •   آخرین فعالیت در سایت : ۳ هفته پیش
  •   گلایه از این کاربر

بنده در سال 87 با html و css آشنا شدم و به دلیل علاقه، چند صفحه html طراحی نمودم.از سال 90 طراحی سایت را (در کنار شغل اصلی که در آن زمان شبکه بود) با جوملا آغاز نمودم و از اردیبهشت ماه سال 92 (با علاقه مند شدن به حرفه ی طراحی سایت) این فعالیت، رنگ و بوی حرفه ای تری به خود گرفت و باعث شد به سمت یادگیری طراحی قالب برای جوملا و طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از افزونه ویرچومارت روی آورم. گذر زمان و احساس نیاز به یک وبسایت شخصی و هدف متفاوت بودن وبسایت، باعث شد jQuery را بیاموزم. بعد از چند ماه با طراحی ریسپانسیو آشنا شدم که با کمک آموزش های موجود در سایت lynda.com، طراحی رسپانسیو با استفاده از بوت استرپ 2 و 3 را آموختم و به دلیل علاقه ام به رشته ی تخصصی ام (نرم افزار) برنامه نویسی به کمک PHP را با استفاده از آموزش های موجود در سایت lynda.com شروع نمودم.
در این زمان به دلیل درخواست یکی از دوستان یک سایت افقی با استفاده از html، css، jQuery، و Bootstrap طراحی کردم که این طراحی به دلیل افقی بودن و خاص بودن نوع وبسایت، حدود 3 ماه زمان برد که بنا به درخواست ایشون از قرار دادن کپی رایت شخصی در این وبسایت صرف نظر کردم. در ادامه فعالیت ها محدود بودن امکانات ویرچومارت باعث شد طراحی فروشگاه به کمک فروشگاه ساز پرستاشاپ را بیاموزم. بعد از گذشت چند ماه به دلیل نیاز بازار، وردپرس را آموختم و با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس آشنا شدم که انعطاف پذیر بودن این فروشگاه ساز و همچنین رضایت مشتریان از راحتی کار با ووکامرس باعث شد علاوه بر یادگیری حرفه ای ووکامرس با استفاده از آموزش های موجود در woothemes.com (طراح ووکامرس)، ووکامرس یکی از اولین پیشنهاد های من برای طراحی فروشگاه به مشتریان باشد.
در چند ماه اخیر افزونه های مختلفی را برای وردپرس و ووکامرس ترجمه نموده ام و همچنین گاهی به دلیل نیاز مشتری افزونه هایی را ویرایش نموده ام.
در حال حاضر نیز همچنان به طراحی و ایده پردازی برای ایجاد سایت هایی متفاوت مشغولم.

پروژه اختصاصی خود را درخواست کنید

s.hosseini
من میتونم پروژه اختصاصی شما را هم انجام دهم.
درخواست پروژه اختصاصی