paramount

پروفایل « ParamountDesign »

  •   از گیلان
  •   میانگین زمان پاسخ‌گویی : 12 ساعت
  •   عضویت در انجام میدم : 1 سال و 11 ماه و 12 روز پیش
  •   آخرین فعالیت در سایت : ٦ روز پیش
  •   گلایه از این کاربر

ساخت انواع کلیپ تولد ، موزیک پلیر های اکولایزر ، فایل های گیف تبلیغاتی ، زیر نویس کردن کلیپ ها و ساخت تیتراژ شروع و پایان فیلم در تخصص ماست .

* - کلیپ های تولد با توجه به درخواست و سفارش مشتری قیمت های متغیری دارد و ساخت کلیپ با افکت سفارشی از حدود 500 هزار تومان شروع می شود .
برای ساخت و تدوین کلیپ از نرم افزار های مختلفی استفاده می گردد چه بسا برای زیبایی کار در یک کلیپ و تنوع افکت شاید از دو یا سه نرم افزار در این زمینه بهره گرفته شود .

* - ولی اگر مشتری بخواهید جاگذاری تصاویر وی در کلیپ های موجود یا پریست های آماده انجام گیرد و تایم ان حداکثر 6 دقیقه باشد با قیمتی در حدود 300 هزار تومان قابل انجام است و فایل خروجی با کیفیت HD خواهد بود .

*- کلیپ های اکولایزر ( همچون رادیو جوان ) :
از دیگر کارهای ما ساخت کلیپ های اکولایزر است که چند سالی است در فضای مجازی منتشر شده و با اقبال عمومی مواجه گردیده است قیمت ساخت این کلیپ ها بر اساس سفارش مشتری یعنی انتخاب آهنگ و تصویر می باشد .و قیمت ساخت چنین موزیک پلیرهایی به صورت زیر می باشد :
1 دقیقه ای 25 هزار تومان
تا 3 دقیقه 60 هزار تومان
تا 5 دقیقه 75 هزار تومان
و برای زمان های بیشتر قیمت توافقی میباشد .
نرم افزار مورد استفاده برای ساخت کلیپ های اکولایزر افترافکت می باشد.

* - ساخت گیف های تبلیغاتی برای تبلیغات در تلگرام و سایت ها از تخصص های دیگر ما هست و قیمت گیف بنری معمولی در حدود 50000 تومان است .

* - زیر نویس کردن کلیپ ها نیز از مهارت های دیگر تیم کاری ماست و قرار دادن زیر نویس مشتری بر روی فیلم در حدود دقیقه ای 2500 تومان برای مشتری هزینه خواهد داشت .

* - ساخت تیراژ برای اغاز و پایان فیلم ها و کلیپ ها نیز از مهارت های دیگر تیم کاری ماست و این امر بسته به سفارش مشتری قیمتی متغیر خواهد داشت .
در انتها چند نکته :
*- در پایان کار به مشتری فایل ویدیوی تحویل داده خواهد شد و پریست کار به هیچ عنوان به مشتری داده نخواهد شد .
* - برای کارهای آموزنده و عام المنفعه به مشتری تخفیف خواهیم داد .
* - نحوه دریافت هزینه به این صورت خواهد بود برای مبالغ زیر 500 تومان 50 درصد زمان سفارش و 50 درصد الباقی در پایان کار و تحویل به مشتری از وی گرفته خواهد شد. برای کارهای بالای 500 هزار تومان 30 درصد مبلغ پروژه اول کار ، 30 درصد در میانه کار و 40 درصد الباقی نیز در انتهای کار از وی اخذ خواهد شد .

امیدواریم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم .

پروژه اختصاصی خود را درخواست کنید

paramount
من میتونم پروژه اختصاصی شما را هم انجام دهم.
درخواست پروژه اختصاصی