mathematics_ala
100% نظر مثبت
از 73 سفارش
6% نرخ لغو فروش ها
خریدی را لغو نکرده

پروفایل « mathematics_ala »

  •   از مازندران
  •   میانگین زمان پاسخ‌گویی : 4 ساعت
  •   عضویت در انجام میدم : 7 سال و 1 ماه و 25 روز پیش
  •   آخرین فعالیت در سایت : ۲ هفته پیش
  •   گلایه از این کاربر

اینجانب علی علاء، دکترای ریاضی از دانشگاه دولتی و سابقه تدریس چندساله (حضوری و مجازی)، برای رفع اشکال ریاضی و حل تمرین ریاضی در جهت آموزش و تفهیم بهتر مفاهیم ریاضی در خدمت شما هستم. تاکید می‌کنم حل تمرین ریاضی باید با هدف آموزش بهتر و سریع‌تر باشد، درغیر اینصورت می‌تواند برای یادگیری مضر هم باشد. لذا بنده سعی می‌کنم در هنگام حل تمرین‌ها جنبه آموزشی را هم در نظر بگیرم و نکات آموزشی را گوشزد کنم. اگر شما ابتدا خودتان به حل تمرین‌ها بپردازید و اگر موفق نشدید به یک معلم یا شخص کاربلد مراجعه کنید، می‌توان گفت که راه پیشرفت را در پیش گرفتید. بنابراین قبل از ارائه تمرین‌ها برای حل، حتما خودتان برای حل آنها تلاش کنید، حتی اگر می‌دانید بی‌فایده است، که قطعا بی‌فایده نخواهد بود.

همانطور که می‌دانیم یکی از مهم‌ترین بخش در آموزش ریاضی، انتقال مفاهیم از استاد به دانشجو است که اکثرا از طریق کتاب و جزوه انجام می‌گیرد. پس تایپ مناسب و دقیق مطالب ریاضی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. بنده در این مورد هم می‌توانم تجربیات چندین ساله خود را با شما عزیزان سهیم شوم و با بهره‌گیری از یکی از بهترین نرم‌افزارهای تایپ ریاضی بنام لاتک، مفاهیم و نمادها و در کل متون ریاضی را به بهترین شکل و در سریعترین زمان ممکن انجام دهم.

ترجمه مفاهیم ریاضی نیز به فنون خاصی نیاز دارد. ترجمه ابزاری است برای بالا بردن دانش. بنابراین یک مترجم خوب باید با قواعد دو زبانی که قرار است ترجمه شوند، مطلع باشد و به خوبی این کار را انجام دهد.


امید است با استعانت از خدای متعال بتوانم خدمات مورد نیاز شما عزیزان در این زمینه‌ها را فراهم نمایم.
با تشکر از همراهی شما عزیزان

پروژه اختصاصی خود را درخواست کنید

mathematics_ala
من میتونم پروژه اختصاصی شما را هم انجام دهم.
درخواست پروژه اختصاصی