توضیحات کاره

ه کمک نقشه های گوگل یا همان Google Maps می توانید موقعیت جغرافیایی کسب و کار خودتان از شرکت، مدرسه، رستوران و کافی شاپ، مغازه، دفاتر خدماتی و تجاری، فروشگاه، آموزشگاه، آرایشگاه، کلینیک، داروخانه، خوابگاه و مکان های خصوصی گرفته تا خدمات گوناگون و اساسا هر نوع کسب و کاری که دارید را در نقشه های گوگل ثبت کنید تا تمامی افراد در سراسر دنیا با جستجوی نام کسب و کار شما به راحتی اطلاعات کسب و کار شما شامل نقشه جغرافیایی، آدرس ، تلفن، وب سایت، ساعات کاری و تصاویر کسب و کار شما را به صورت بزرگ در گوشه نتایج گوگل مشاهده کنند.

پس از ثبت اطلاعات کسب و کار شما و نمایش آن در نتایج گوگل در نهایت 5 ستاره نیز به اطلاعات شما افزوده می شود تا اطلاعات کسب و کار شما به صورت ستاره دار نمایش داده شود.

اگر مکان جغرافیایی دفتر کار خود را در گوگل مپ ثبت کنید. گوگل مپ به شما امکان می دهد تا مکان دفتر، آدرس اینترنتی، شماره تلفن و تصاویری از محل کار خود را در نقشه گوگل ثبت کنید. مهم‌تر از همه اینکه زمانی که اگر فردی نام تجاری یا عبارت مرتبط با تجارت شما را در گوگل جستجو کند، تمام این اطلاعات در نتایج جستجو به وی نمایش داده خواهد شد. چه چیزی بهتر از این می‌خواهید؟

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

اطلاعات کسب و کار شما شامل نقشه، آدرس، تلفن، وب سایت، ساعت کاری و تصاویر در گوگل قرار می گیرد که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می‌شود.

   انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

   برای ثبت یک مکان با تمام اطلاعات کامل   در 30 روز
   پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش، جهت هماهنگی برای انجام کار به این فروشنده پیام دهید.
   اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.