توضیحات کاره

باسلام.

آموزش خوشنویسی خط تحریری  ثلث و نستعلیق و همچنین قلم نی خط نستعلیق به صورت فیلم آموزشی وهمچنین تصویری. به همراه اشکال گیری در هنگام ارسال تمارین.

جزئیات بسته آموزشی:

هر بسته آموزشی که شما از بنده دریافت میکنید شامل یک ترم آموزشی است که شامل هشت جلسه میشود و در هر جلسه سرمشقی هم به صورت فیلم و هم به صورت تصویر به شما ارائه میگردد. در نهایت شما پس از یادگیری آن سرمشق خوشنویسی نمونه نوشته شده توسط خودتان را به من ارسال کرده و من غلط ها شمارا طبق تصویر ارسالی تصحیح میکنم.

اگر خط زیبایی میخواهید داشته باشد حتما با استاد باید کار بکنید... از ما گفتن بود! در ضمن عزیزان توجه داشته باشید که خوشنویسی و درست شدن خط و دست خط یک فرآیند تقریبا طولانی مدت هست و نمیشود یکشبه کسی خطش اصلاح شود پس گول تبلیغات منفی که بعضا دیده میشود را نخورید...

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

هشت جلسه  آموزشی با هنر آموز منعقد میگردد و از طریق سیستم ارسال پیام انجام میدم هر جلسه سرمشق خوشنویسی به صورت ویدو و تصویر به هنر آموز ارسال میشود و پس از آن هنر آموز کار و تکلیف انجام شده خودش را ارسال میکند تا غلط هایش گرفته شود و این فرآیند ادامه پیدا میکند تا هشت جلسه به اتمام برسد در ضمن اگر هنر آموز مایل بود میتواند هشت جلسه بعد را نیز تمدید کند تا فرآیند یادگیری او کامل گردد.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +30,000 تومان
  ارسال فایل لایه باز +1 روز +5,000 تومان
  برای 8 جلسه آموزشی   در 1 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های taheriali80