توضیحات کاره

اولین و مهمترین بخش در راه اندازی یک کسب و کار، تولید یک محصول، ایجاد یک برند و ... انتخاب نام مناسب است. یک نام مناسب و حرفه ای می تواند اطلاعات زیادی درباره شما، کسب و کار شما، محصول شما و ... را در کمترین زمان مورد نیاز به سایرین منتقل کند.  نام مناسب یعنی اینکه نام انتخابی دارای آوای زیبایی باشد، مرتبط با موضوع مورد نظر باشد، دارای املای روان و ساده باشد، دارای دامنه(آدرس اینترنتی) آزاد و قابل ثبت باشد، ماندگار باشد، قابلیت به خاطر سپاری داشته باشد و بسیاری از موارد دیگر که باید به آن ها دقت نمود.

همانگونه که از سفارشات انجام شده و نظرات دیگران قابل برداشت است نام های پیشنهادی و مشاوره هایی که از جانب ما دریافت می کنید، بهینه و استاندارد هستند مثلا در صورتی که نیاز به انتخاب نام جهت ثبت شرکت باشد، نام های پیشنهادی مناسب با نکات سازمان ثبت شرکت ها و با استعلام از سامانه ثبت شرکت ها(http://ilenc.ir) انجام می گیرد و همچنین جهت انتخاب دامنه از وب سایت نیک استعلام می گردد.

بنابر نکات ذکر شده می توانید با خیال راحت انتخاب نام و مشاوره پیرامون راه اندازی کسب و کار، محصول، یا برند خود را به ما واگذار کنید.

با سفارش کاره بعد از گرفتن اطلاعات مورد نیاز از شما و با توجه به اصول ذکر شده چند نام مناسب به شما پیشنهاد، تا با همفکری بتوانیم مناسب ترین نام را برای کسب و کار یا برند شما انتخاب کنیم.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید با توجه به اطلاعات دریافتی از شما نام های مناسب با کسب و کار، محصول، برند و ... شما پیشنهاد می گردد.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  ارائه طرح گرافیکی نام انتخاب شده +1 روز +79,000 تومان
  مشاوره پیرامون کسب و کار شما +1 روز +97,000 تومان
  پنج نام بیشتر +2 روز +39,000 تومان
  برای پیشنهاد ده نام مرتبط   در 5 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.