توضیحات کاره

با سلام

طراحی معماری و ترسیم ، تصحیح ، تغییر نقشه های ساختمان و طراحی نما را با استفاده از نرم افزارهای اتوکد و رویت به صورت 2D و 3D انجام می دهم. همچنین ترسیم نقشه های دستی در کامپیوتر و پروژه های دانشجویی را نیز انجام می دهم.

تحویل پروژه به موقع و با کیفیت مورد نظر شما می باشد. بیشتر ترجیح میدم قیمت گذاری پروژه ها توافقی باشد تا شما نیز رضایت بیشتری از قیمت داشته باشید و قیمت گذاری بر اساس نوع کار می باشد. هزینه های جانبی مانند شیت بندی ، اصلاح و... نیز توافقی می باشد.

جهت مشاهده نمونه پروژه های دانشجویی و نمونه کارهای اجرایی مانند نما و نقشه های ساختمان مسکونی ،  نما و نقشه های هتل آپارتمان و... پیام دهید تا از کیفیت کار اطمینان خاطر پیدا کنید.

ضمنا بایستی ذکر شود سفارش ها بسیار سریع و با کیفیت در موعد مقرر تحویل شما داده خواهد شد ، اما خاطر جمع باشید کیفیت فدای زمان نخواهد شد. 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل نهایی پروژه براساس نوع درخواست شما به صورت dwg ، rvt ، dxf ، rar و... ارسال می گردد. همچنین در صورت سفارش شیت بندی ، فایل نهایی پروژه به صورت pdf نیز ارسال میگردد.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +3 روز +30,000 تومان
  شیت بندی هر صفحه +1 روز +5,000 تومان
  برای طراحی هر متر مربع   در 3 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های ُS.Mohammad Hosseini