توضیحات کاره

سیگنال های اجتماعی به اشتراک گذاری صفحات وب، نمایش کلی و امتیاز رسانه های اجتماعی اشاره می کند که توسط موتورهای جستجو درک می شود. این فعالیت ها به رتبه بندی آگاهانه صفحه کمک می کند و به شکل دیگری نوعی از بک لینک به حساب می آید.

 

دارا بودن سیگنال (لایک و شیر) از شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در افزایش محبوبیت سایت در گوگل و در نتیجه افزایش ورودی از آن خواهد داشت. از دیدگاه سئو و بهینه سازی قراردادن لینک مستقیم به صفحات شما در شبکه های اجتماعی و ایجاد امکان به اشتراک گذاری مطالب میتواند نقش مهمی بر اعتبار سایت و بهبود رتبه شما در نتایج گوگل داشته باشد.

سیگنال های اجتماعی نشان می دهد که برند شما توسط مصرف کنندگان مطرح و پیگیری می شود و این باعث می شود که میزان SERP افزایش پیدا کند زیرا موتورهای جستجو این موارد را به عنوان توصیه های مفید و مطمئن در نظر می گیرند.سالها استراتژیهای سنتی SEO، روش قطعی برای اطمینان از رتبه بندی موتورهای جستجو برای یک سایت بود. پیوندهای متنی، لینک ها و کلمات کلیدی مناسب بخش مهمی از یک فرمول ریاضی بود که رتبه بندی (SERP (Search Engine Results Page را تعیین می کرد. اما، پس از به روز رسانی بسیاری از الگوریتم ها مانند پاندا و پنگوئن گوگل، تمرکز آنها شروع به تغییر بیشتر به ارزش محتوای سایت، و به دنبال آن بدست آوردن بازخورد افراد با ابزارهای سیگنال های اجتماعی تغییر یافته است.

همانطور که رسانه های اجتماعی همچنان رشد می کنند، مصرف کنندگان به سیگنال های اجتماعی نگاه می کنند تا به آنها کمک کنند تا بهترین انتخاب محصولات و خدمات را ایجاد کنند.

 

تیم ما با تجربه بالای خود این خدمات را با کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن به وبمستران هوشمند ارائه می دهد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

این پکیج 12000 تایی شامل موارد ذیل است:

4000 عدد شیر فیسبوک (Facebook Share)

4000 عدد لایک فیسبوک (Facebook Web like)

5000 پینترست رپین ( Pinterest Repin)

300 عدد لایک گوگل پلاس شیر ( Google plus share)

300 عدد گوگل پلاس لایک (Google plus Votes)

50 دیگو شیر (Diigo Share )

20 عدد بافر شیر ( Buffer Share)

20 عدد بیتلی شیر ( Bitly Share)

2 عدد زینگ شیر (Xing share)

1 عدد ردیت شیر(Reddit share)

2000 عدد بیتلی ویو (Bitly View)

50 عدد وی کانتکت شیر (Vkontakte share)

250 عدد گت پاکت شیر (GetPocket share)

100 عدد توییتر ریتوییت ( Twitter Retweet)

 

نکته: علت کمتر بودن تعداد سیگنال توییتر و گوگل این است که این دو شبکه مدتی است که API خود را بسته و دیگر قادر به شمارش و بررسی سیگنال های توییتر و گوگل توسط ابزارهای چک کننده سیگنال ها نیستیم اما این تعداد توسط ما فراهم خواهد شد و لینک پست منتشر شده به همراه تعداد لایک ها و ریتوئیت ها تحویل می گردد با این حال در صورت نیاز شما می توانیم تعداد بیشتری سیگنال توییتر و گوگل تهیه کنیم.

قبل از شروع کار گزارشی از تعداد سیگنال های آدرس وب سایت یا لینک مورد تظر شما برای شما ارسال خواهد شد تا بعد از انجام کار تعداد تحویلی به طور دقیق مشخص گردد.

 

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  2500 سیگنال پینترست +2 روز +50,000 تومان
  5000 سوشیال سیگنال ترکیبی +4 روز +150,000 تومان
  2000 سوشیال سیگنال ترکیبی +3 روز +100,000 تومان
  برای 12 هزار سوشیال سیگنال   در 6 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading