به دلیل انجام برخی عملیات زیرساختی، ممکن است در بازه‌ی ساعت 8 تا 10 صبح روز شنبه، با اختلالاتی در سایت مواجه شویم. پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

توضیحات کاره

 سلام.

سید جواد حسینی هستم در خدمت شما!

حتما تا حالا برای شما پیش اومده که با رفیقاتونعکس یادگاری بندازید و بعدا وقتی اونا رو نیگا میکنید متوجه تاریکی عکس ها بشید.:(

این اتفاقیه که مطمئنا برای همه کسایی که تجربه حرفه ای از عکاسی ندارن افتاده،ولی از قدیم گفتن کار نشد نداره!

من اینجا هستم تا عکس های تاریک و سرد شما رو تبدیل به عکس هایی با نور و رنگ مناسب بکنم تا همیشه با نیگا کردن به اونا به یاد خاطراتتون بیافتید:)

من با قدرتمند ترین نرم افزار های گرافیکی روز دنیا و استفاده از ابزار های مختلف میتونم عکس های شما رو به بهترین تعادل رنگی  و نوری برسونم.تو این بسته کافیه شما بعد از ثبت سفارش عکسی هایی که قراره براتون ویرایش کنم با بالاترین کیفیت ممکن برای من ارسال کنید تا براتون ویرایشش کنم.بعد از سفارش من از شما دو تا عکس با هر فرمتی (پیشنهاد میکنم عکس هایی رو برای من ارسال کنید که کیفیت بالا دارن تا ارزش اصلاح داشته باشن)دریاف میکنم.

توجه  داشته باشید که من فقط دو تا از عکس های شما رو تو این کاره ،بعنوان پروژه قبول خواهم کرد.

هدیه ویژه ای که توی این بسته برای شما قرار دادم، تخفیف ویژه محصول مهر خاتم هستش که بجای عرضه این محصول با قیمت 7000 تومن تنها با پرداخت 1000 تومن میتونید یه مهر ویژه و جدید برای اسم خودتون داشته باشید.(افزودنی مربوطه رو ثبت کنید)

برای آشنایی بیشتر با کاری که قراره برای شما انجام بدم پیشنهاد میکنم حتما نمونه کار های این کاره رو کامل و دقیق مرورکنید.

 

خدمتگذار شما حسینی

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعد از انجام پروژه دو فایل تصویری با فرمت تصاویری که در ابتدای کار به من تحویل دادید دریافت خواهید کرد که این فایل ها با بالاترین کیفیت ممکن خواهند بود.

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

    سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

    loading

    سایر کاره های خاتم گرافی