توضیحات کاره

سئو ، کم هزنیه ترین و مناسبترین راه برای بازاریابی و کسب درامد از سایت میباشد. اما قسمتی از این کار مهم به کلمات کلیدی شما ارتباط دارد. کلمات کلیدی مناسب برای شما مشتری جذب کند و فروش شما چندین برابر شود.

چرا کلمات کلیدی باید آنالیز شوند؟

برخی از افراد و صاحبان سایت بر این باورند که اگر با هر کلمه دلخواهی که برای سئو بخواهند، سایت آنها در صفحه اول موتورهای جستجو نمایش داده می شود . در صورتی که این فقط یک باور غلط است. ممکن است شما کلمه ای را برای سئو بخواهید و آن از نظر شما خوب باشد. اما وقتی آن کلمه و دیگر کلمات در ردیف موضوع سایت شما ازجانب شخص سئوکار پیشنهاد داده و آنالیز می شوند،به راحتی متوجه می شوید که کلمات دیگری هم هستند که می توانند بهتر از کلمه دلخواه شما عمل کنند.

در این آنالیز چه اتفاقی می افتد؟

شما کلمات کلیدی خود را پیشنهاد می دهید . کار آنالیز شروع می شود . بنده در مدت زمان 7 روز تمام کلمات کلیدی شما و کلمات کلیدی در راستای موضوع سایت شما را آنالیز می کنم. پس از پایان کار ، 10 کلمه کلیدی که بیشترین اهمیت را برای سئو دارند، به شما ارائه میگردد.

 

آنالیز کلمات کلیدی با استفاده از ابزارها و متد تخصصی بنده انجام می گیرد و به مدت 3 روز زمان لازم است تا جواب قطعی و کلمات کلیدی مناسب در راستای موضوع سایت شما، به شما ارائه گردد.

قیمت کاره برای آنالیز و پیشنهاد 1 تا 10 کلمه کلیدی میباشد. در صورتی که قصد دارید بیش از 10 کلمه کلیدی آنالیز شود، افزودنی آن را انتخاب کنید.

همچنین برای آنالیزز رقبای سایت شما در کلمات کلیدی، کاره مورد نظر را هم سفارش دهید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

کلمات کلیدی مناسب برای سئو (با موضوع سایت شما)

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  1 تا 3 کلمه کلیدی 7 روز 500,000 تومان
  کلمه کلیدی اضافی +1 روز +50,000 تومان
  آنالیز هر سایت رقیب +1 روز +100,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.