توضیحات کاره

بنرهای تبلیغاتی (Banner) در ابعاد گوناگون و همچنین فرمت های مختلف ، ترکیبی از تصاویر و متون تبلیغاتی هستند که برای هدایت و ترقیب خریداران به صفحه  و کالا و خدمات شما به کار می‌روند.
یک بنر تبلیغاتی، متناسب با نوع محتوایی که دارد، میبایست از قوانین خاصی پیروی کند که بالا تربن بازدهی و جذب مخاطب را داشته باشد که به چند مورد اشاره میکنم:

 • ​جذابیت بصری اگر می خواهیم تا کاربران را به سوی خود جلب کنیم می بایست بنرهای تبلیغاتی جذاب را برایشان به نمایش بگذاریم.
 • رنگ بندی مناسب یک بنر تبلیغاتی مناسب می بایست زننده نباشد ،با به کارگیری یک رنگ بندی مناسب ( روانشناسی رنگ ها ) می توانید از فرار مخاطب جلوگیری کنید .
 • سناریوی مشخصقرار است چه پیامی را به مخاطبان انتقال دهید؟ این پیام باید در قالبی رسمی و یا طنزگونه بازگو شود؟ اصلا مخاطبان اصلی پیام چه کسانی هستند؟ با پرسیدن سوال هایی از این دست، می توانید یک سناریو برای انتقال پیام تبلیغاتی خود به مخاطبان از طریق بنر تبلیغاتی، بسازید.
 • تصاویر مناسب یک تصویر می تواند بیشتر از هر نوشته ای، پیام مورد نظر شما را به مخاطبان منتقل کند.برای اینکار می بایست پیامتان را تا حد ممکن برای خود شفاف کنید.
 • شلوغ بودن ممنوع سادگی بیش از حد و شلوغ بودن یک بنر می تواند کل مضمون آن را زیر سوال ببرد. یک پارچگی و انتقال سریع مفهوم از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های یک بنر تبلیغاتی است.

   
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک فایل با فرمت JPEG با رزولوشن (رزولیشن) 72 تا 300 dpi و ابعاد مورد دلخواه مشتری.

 • (به طور تجربی و استاندارد 1000*1000 پیکسل به عنوان ابعاد و کیفیت 72dpi بهترین خروجی مناسب اینستاگرام است.)
 • همچنین فایل psd (فوتوشاپ) لایه باز طرح نیز در صورت درخواست مشتری قابل ارائه میباشد.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +10,000 تومان
  ارسال فایل لایه باز   +10,000 تومان
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های salar_gl