توضیحات کاره

عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز.

همانطور که میدانید در صورت داشتن استراتژی و محصولات با کیفیت ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین روش های کسب درآمد از وب سایت میباشد. اما یکی از بزرگترین مشکلاتی که مدیران وب سایت ها به ویژه مدیران آن دسته از وب سایت هایی که به تازگی کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده اند این هستش که، وب سایت هایی که خدمات ایمیل مارکتینگ را ارائه میکنند معمولا هزینه های بسیار زیادی دریافت میکنند و این موضوع باعث میشود که ایمیل مارکتینگ با ریسک کردن همراه باشد چرا که اگر محصول شما طی پروسه ایمیل مارکتینگ فروش خوبی نداشته باشد تمام هزینه ی شما هدر رفته است.

اما راه حل چیست؟

من آموزشی را برای شما دوست عزیز تهیه کردم که با استفاده از این آموزش میتوانید ماهیانه ۱۵۰ هزار ایمیل رو به صورت رایگان ارسال کنید و جالبه بدونید که تمام این ایمیل ها به اینباکس (Inbox) کاربران شما ارسال خواهد شد. همچنین شما پنلی رو در اختیار دارید که به سادگی میتوانید کمپین ایمیل مارکتینگ خود را آنالیز کنید.

من این آموزشی ویدیویی را به همه صاحبان کسب و کار اینترنتی پیشنهاد میکنم تا به این ترتیب بتوانند باعث رشد کسب و کار خود شوند.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

۱. با تهیه این آموزش چه چیزهایی به دست می آورم؟

یک فایل ویدئویی با کیفیت HD و با حجم کلی 44 مگ

یک نرم افزار با حجم کلی 10 مگ 

۲. مدت این ویدئوی آموزشی:

00:20:30

 

نوع محتواهای ارسالی: ویدئو،  
حجم کل محتوای ارسالی: 44 مگ

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.