توضیحات کاره

با خلاقیت و ابتکاری که برای بالا بردن کیفیت محتوا مورد توجه قرار گرفته است قادریم محتوایی رضایت بخش  ارائه کنیم . ما محتوای ویدئویی در زمینه اجتماعی و تبلیغاتی و هم کلیپ های جذاب خاطره انگیز برای افراد خانواده تولید می کنیم .

قیمت پایه سفارش بر اساس نمونه های ارائه شده  فروشنده دقیقه ای محاسبه می شود که با ارائه کامل فایلهای مورد نیاز توسط خریدار تولید شروع می شود و در صورت تقاضا جهت جلوه های ویژه بیشتر و طراحی عکس تبلیغاتی و خاص بر اساس نوع سفارش قیمت گذاری شده و زمان تحویل تعیین شده است . بدیهی است خریدار باید از ایتدا خط مشی خود را برای چگونگی تولید محتوا مشخص کند تا زمان تلف شده و اختلاف بوجود نیاید . زمان پایه جهت تحویل سفارش به مشتری از یک تا پنج دقیقه محتوای تولیدی  5 روز می باشد و بر اساس زمان اضافه شده به محتوا ممکن است تاریخ تحویل تغییر و اعلام گردد . تعداد عکس و کلیپ و صوت و متون ارائه شده توسط خریدار و زمان لازم جهت تولید محتوای با کیفیت و جذاب در سفارش ، تعیین کننده مدت زمان محتوای نهایی می باشد و فروشنده خود را موظف می داند که بدون توجه به ایجاد محدودیت زمانی در تولید محتوا برای خود محتوای مقبولی را ارائه دهد . خریدار نیز با موافقت موارد مطروحه فوق  اقدام به ثبت سفارش نموده و تحویل محتوا بر اساس رعایت جزئیات فوق انجام می پذیرد .  
و من الله توفیق

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

خریدار یک فایل ویدئویی با فرمت WMV بصورت فشرده (zip) تحویل می گیرد که باید بوسیله برنامه مربوطه فایل را باز نماید و در صورت نیاز فرمت mpeg یا mpeg4 نیز به رایگان قابل ارائه است که خریدار باید درخواست نماید .
 

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  جلوه های ویژه +1 روز +10,000 تومان
  طراحی تصویر تبلیغاتی +1 روز +5,000 تومان
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های rastan