توضیحات کاره

شاید شما خیلی کلمه نقاشی دیجیتال رو توسط افراد گرافیست شنیده باشین یا سفارش داده باشین، ولی هر تکنیکی نقاشی دیجیتال محسوب نمیشه.

ممکنه افرادی باشن که فقط روی عکس شما تکنیک اسماج پینتینگ (Smudge Painting) رو پیاده کنن و به شما به عنوان "نقاشی دیجیتال (Digital Painting)" تحویل بدن و شما هم فرقشو زیاد متوجه نشید. اما نقاشی دیجیتال از زمین تا آسمون با اسماج پینتینگ فرق داره و نتیجه هر دو کاملا متفاوت هستش و نتیجه نقاشی دیجیتالِ واقعی که با براش های متفاوت و تکنیک های حرفه ای و البته زمان بیشتر تر انجام میشه قطعا بهتر و زیباتره. انتخاب با شماست.

کار من دیجیتال پینتینگ هستش و من نقاشی دیجیتال واقعی رو به شما تحویل خواهم داد، کاری که با استفاده از براش ها، لایه ها، تنظیمات متفاوت و دقیق فتوشاپ و خلاقیت انجام بشه و نتیجه کاملا بهتر از اسماج پینتینگ بعضی از دوستان به شما عرضه خواهد شد.

البته شما میتونین درخواست هر کدوم از تکنیک ها رو بدین، بنده خودم دیجیتال پینت واقعی رو ترجیح میدم به اسماج پینتیگ ولی شاید بعضی از شماها اسماج پینتینگ رو بهتر میپسندید.

خب زیاد حرف زدم، میریم سراغ قیمت... قیمتی که من واسه نقاشی دیجیتال گذاشتم به طبع بیشتر از تکنیک اسماج پینتینگ هستش چون زمان و دقت بیشتری نیاز داره: قیمت هر عکس به ازای هر چهره با دیجیتال پینت: 185 هزار تومن  با اسماج پینت: 90 هزار تومن

در ضمن شما میتونین چیزای دیگه هم غیر از چهره درخواست بدین، هر چیزی..

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

به طور کلی من فایل پایانی و با کیفیت اصلی با فرمت .PNG یا .JPEG تحویل شما خواهم داد. هر تغییر یا سوالی هم داشتید میتونید به خودم بگید.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +2 روز +5,000 تومان
  ارسال فایل لایه باز +1 روز +10,000 تومان
  برای دیجیتال پینت   در 4 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های DrkChamp