توضیحات کاره

ساخت بارکد با لوگوی شما به طوری که با دستگاههای بارکد خوان ویا گوشیهای موبایل که نرم افزار بارکدخوان بروی انها نصب شده وارد سایت شما شودویا بارکد با شماره موبایل شما که به محض دستگاه بارکد خوان شماره موبایل وتماس شمارابه نمایش بگذارد وهرنوع توضیحات دیگری که شما خواسته باشین براتون بارکد میسازیم...

با ساخت بارکد با لوگوی شما وچسباندن ان به محصولات خود میتوانیم جوری طراحی کنیم که با دستگاه بارکدخوان درواقع قیمت محصول نمایش بده که گزینه مناسبی برای تبلیغات محصولات فروشگااهی شما درسراسر جهان محسوب میشه وخودش یک امتیاز است برای اینکه مغازه داران ویا مشتریان محصول شمار سفارش دهند..ساده تر بگویم وقتی بارکدی روی محصول شمایاشد که بادستگاه بارکد خوان قیمت ویا تاریخ انقضا و.. نمایش بده بسیار امتیاز خوبی محسوب میشه برای فروشگاههای بزرگ زنجیره ای که بسیار شلوغ است وشما راحت با داشتن بارکد در مغازه سریع قیمت را نمایش بده ودیگر نیازی به حفظ کردن قیمت اجناس نباشد

امروزه در اکثر کارت ویزیت ها qr barcode ها را مشاهده می کنیم. با نرم افزارهای رایگان بارکد خوان، افراد آنها را اسکن می کنند و اطلاعات به گوشی موبایل آنها منتقل می شود. دیگر نیازی نیست فرد اطلاعات تماس شما را از روی کارت بخواند و دستی وارد گوشی هوشمند خود بکند، بلکه با یک اسکن ساده تمامی اطلاعات شما وارد گوشی موبایل او می شود. نیازی نیست لینک های طولانی دانلود شما را وارد گوشی خود کند تا مثلا یک اپلیکیشن، سایت شما و یا یک کتاب الکترونیکی را دانلود کند. بلکه می تواند با اسکن بارکد یک راست به هدف خود برسد. 

 

کدها می توانند هر جایی نمایش داده شوند و از جمله به صورت دیجیتالی، چاپی، پاک های خرید، روی لباس، پوسترها و غیره. وقتی مصرف کننده این اسکن را انجام می دهد، می تواند یک وب سایت را باز کند، پیامک بدهد یا تلفن را بگیرند.

داشتن بارکد شخصی که با دستگاه درواقع هم لوگوی تصویرشما روی ان باشد وهم بادستگاههای بارکدخوان اسم شمابه نمایش دراید

داشتن یک بارکد منحصربفرد یک امتیاز در تبلیغات محسوب میشود

نمونه بارکدهاراهم درتصاویر ضمیمه میتونید ببینید وبا دستگاه بارکدخوان تست کنید 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بعداز خرید یک بارکد  منحصربفرد بسته به نیاز مشتری (بالوگو,بدون لوگو,بارکد لینک داربالوگوو...)

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای یک بارکد منحصربفرد   در 1 روز
    با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.