توضیحات کاره

 حدودا بیست و سه ساله که شغل اصلی من طراحی و پیاده سازی و امنیت زیرساخت شبکه هست در این سالها دید مناسب و تجربه کافی جهت تنظیم و برقراری امنیت حاصل شده در نتیجه فعال سازی سامانه های امنیتی و انواع UTM که بیشتر کاربرها از آن هراس دارند را به راحتی و با استفاده از تجربه انجام میدم. 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

 

بررسی امنیت و اصلاح  مجوزهای دسترسی به فایلهای سیستم

رفع اشکال تشخیص محتوای ناامن بعد از نصب گواهینامه درصورت وجود SSL

جلوگیری از فعالیت سیستمهای I capture و سرقت اعتبار و پهنای باند

جلوگیری از حمله رباتهای دریافت اطلاعات کاربر

تایید دومرحله ای جهت دسترسی مدیریتی به سایت توسط ایمیل

تشخیص و تعیین میزان سلامت داخلی سایت

مشاوره درباره WAF و CDN جهت افزایش امنیت و سرعت بارگذاری و نمایش صفحات وب

----------------------------------------------------------------------

 

مفهوم CDN یا همان Content Delivery Network و تاثیر آن بر عملکرد بهتر سایت و افزایش سرعت چیست؟

 همانطور که از اسم آن مشخص است CDN وظیفه رساندن و توزیع محتوا و اطلاعات شما به سرور بازدیدکننده سایت را بر عهده میگیرد. ولی در عمل وظیفه CDN چیست؟ با استفاده از این سیستم سرعت ارسال اطلاعات به بازدیدکنندگان سایت افزایش یافته و زمان بارگذاری صفحات تا حد زیادی کاهش می یابد.

 

نحوه عملکرد CDN برای کاربران سایت

زمانیکه شما یک سیستم CDN را فعال میکنید تاثیر آن بصورت زیر خواهد بود:

1- شبکه توزیع محتوا یا همان CDN تمامی سرورهای شبکه جهانی اینترنت را پوشش میدهد. بنابراین زمانیکه شما این سیستم را برای سایت خود فعال میکنید، اطلاعات شما بر روی تمامی این سرورها کپی و ذخیره میشود و زمانیکه یک بازدیدکننده به سایت یا وبلاگ شما وارد میشود محتوای سایت شامل تصاویر و متون را از نزدیک ترین سرور نزدیک به خود دریافت میکند و مستقیما به هاست یا سرور شما متصل نمیشود. این کار موجب بهبودی چشمگیر در عملکرد سایت شما خواهد شد.

2- CDN تمام اطلاعات ثابت شما مانند تصاویر، کدهای CSS و javascript، mp3، pdf و فایلهای ویدئویی شما را پشتیبانی میکند و تنها اطلاعاتی که قابل تغییر و بروزرسانی هستند مانند متون و کدهای HTML از سرور اصلی شما فراخوان میشوند. با این کار مصرف پهنای باند هاست شما کاهش یافته و هزینه ای که سالانه برای آن میپردازید کاهش چشمگیری خواهد داشت.

3- تفاوت سرعت و عملکرد برای خودتان یا افرادی که در نزدیکی سرور اصلی شما هستند تفاوت زیادی نخواهد داشت، ولی برای کسانی که از نقاط مختلف جهان به سایت شما وارد میشوند این افزایش سرعت ناشی از CDN کاملا محسوس خواهد بود. با توجه به اینکه سایتهای ایرانی معمولا سرور و هاست خود را از خارج و کشورهایی مانند آلمان و آمریکا تهیه میکنند و عموم بازدیدکنندگان از داخل کشور هستند استفاده از CDN میتواند بسیار موثر باشد.

 

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای ارتقاء امنیت مطابق با موارد تحویلی   در 5 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاره های Main admin