توضیحات کاره

من علاقه فراوانی به طراحی گرافیک با نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور دارم. چند سال است که در این زمینه فعالیت می‌کنم و در زمینه طراحی پوستر، بروشور و کارت ویزیت مهارت دارم. علاوه برآن در زمینه چاپ نیز تجربه زیادی دارم.

به عقیده من نظم و خوش قولی از مهمترین وظیفه‌ای است که برعهده یک طراح گرافیک است. اما باید در نظر داشت که کیفیت کار درخواستی مشتری فدای سرعت انجام کار نشود. زمانی طراحی یک پوستر، بروشور یا کارت ویزیت موفق بوده است که طراح بتواند با خلاقیت و هوش خود، یک تکه کاغذ بی‌صدا را به گونه‌ای طراحی کند که هر فردی از کنار آن عبور می‌کند، بی‌اراده به آن جذب شود و مطالب آن را پیگیری کند. نهایت تلاش من در طراحی، خلاقانه و جذاب بودن آن است به گونه‌ای که کارفرما رضایت کامل از نتیجه کار داشته باشد.

قیمت گذاری:

- پوستر و بنر: بسته به اندازه پوستر و حجم کاری که روی آن انجام می‌شود، سه قیمت 50، 100 و 200 هزار تومان به مشتری پیشنهاد داده می‌شود.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

در پایان کار طراحی پوستر، بروشور یا کارت ویزیت، یک یا دو فایل jpg یا png (بسته به یک رو یا دو رو بودن طرح) به مشتری تحویل داده می‌شود.

در صورتی که مشتری فایل لایه باز فتوشاپی آن را نیز بخواهد، این فایل نیز به مشتری داده می‌شود.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  انجام بیش از سه بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +30,000 تومان
  ارسال فایل لایه باز +1 روز +20,000 تومان
  برای طراحی یک پوستر با طراحی بسیار زیبا   در 3 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های payambaz