توضیحات کاره

با سلام

امروزه بازاریابی اینترنتی یکی از ارکان اجتناب ناپذیر موفقیت هر شرکت و شخصی در تجارت و تخصص او می باشد. در سال های اخیر، گرایش افراد به استفاده از شبکه های اجتماعی افزایش بسیار زیادی داشته است و حضور شرکت ها در این شبکه ها برای تضمین موفقیت آنها لازم و غیر قابل اجتناب می باشد. یکی از بهترین و در دسترس ترین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام می باشد که روز به روز به تعداد کاربران آن اضافه می شود.

بنده می توانم 1000 عدد فالوور اکانت واقعی و دائمی، به تعداد فالوورهای اکانت شما اضافه نمایم. 

توجه بفرمایید که این فالوورها مانند فالوورهای اکانت های شخصی شما متنوع باشند، یعنی شاید بعضی ها خیلی لایک کنند و بعضی ها هیچ کاری انجام ندهند (این افراد شبیه فیک می باشند اما واقعا واقعی هستند!). همه چیز به محتوای شما، نوع صفحه، علایق فالوورها و هم خوانی زبان ها بستگی دارد. مثلا شاید صفحه شما ورزشی باشد و برخی فالوورها علاقه ای به دیدن صحنه های گل در فوتبال نداشته باشند. شاید یک فالوور از کشور اسلوونی باشد و به سرعت از صفحه فارسی زبان بیرون بیاید. 

از این روش، طیف وسیعی از افراد و شرکت ها استفاده می کنند، مانند: فروشگاه ها (مانند کوروش مال اتوبان ستاری)، برندها (مانند نی نی ناز)، اشخاص، خواننده ها، بازیگران، مدل ها. برای تمامی این افراد و شرکت ها، تعداد فالوورهای زیاد، نشانی از اعتبار می باشد.

همچنین این کاره برای پیجهایی مفید است که می خواهند سریعا تعداد فالوورهایشان بالا برود، برای کسب اعتبار بیشتر و همچنین شروع به تبادل با پیج های با فالوورهای بالا. خود بنده از این روش بارها و بارها استفاده کرده ام و همیشه نتیجه بسیار رضایت بخش بوده است.

حتما پس از سفارش، اکانت خود را از حالت پرایویت (Private) خارج نمایید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

با تشکر از انتخاب شما.

پس از سفارش به تعداد 1000 عدد فالوور به تعداد فالوورهای شما اضافه می شود. 100 فالوور اضافه هم هدیه داده میشود جهت پیشگیری از ریزش احتمالی

 

  • نوع فالوورها: فیک (غیرواقعی)، واقعی
  • موقعیت جغرافیایی فالوورها: ایرانی، بین المللی
  • فعالیت ممبرها: فعال، غیرفعال

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

1000 فالوور بیشتر +1 روز +39,000 تومان
2000 فالوور بیشتر +3 روز +70,000 تومان
برای 1000 فالوور + 100 فالوور هدیه   در 5 روز
اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.