توضیحات کاره

    بهینه سـازی حـرفه ای سرعـت بـارگـذاری سایـت وردپـرس    

خدمات مطابق با سئو سال 2020 به روزرسانی شده است !

 

چرا بهینه سازی سرعت مهم است ؟

سرعت بارگذاری یک سایت اولین نکته‌ای است که نظر کاربر را جلب می‌کند . بسیار اتفاق افتاده که خود شما زمانی که به جستجو و مرور سایت ها مشغول هستید با سایت هایی مواجه شدید که به هر دلیلی سرعت بارگذاری خوبی نداشتند و تاخیر در بارگذاری باعث شده تا شما از آن سایت خارج شده و به نتیجه بعدی در موتور جستجو مراجعه کنید !

نه تنها تجربه کاربر از سرعت بارگذاری یک سایت بر تعداد بازدید و ورودی تاثیر گذار است ، بلکه موتور جستجوی گوگل یه صورت هوشمندانه سرعت بارگذاری و بهینه سازی منابع سایت شما را بررسی می‌کند تا همیشه بهترین و سریع ترین سایت را به کاربران خود پیشنهاد دهد . موضوع بهینه سازی سرعت در سال 2020 میلادی به قدری دارای اهمیت شد که گوگل رسما سرعت را به عنوان یکی از پارامتر های اصلی در پنل وبمستر تولز در نظر گرفته است . در این پنل سرعت مناسب برای بارگذاری سایت را 3 ثانیه ذکر میکند ! 

بنابراین بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت یکی از نکات مهم و کلیدی در بهبود عملکرد سایت ، افزایش بازدید و رضایت کاربران است .

کدام ابزار بررسی سرعت مورد اعتماد است ؟

برای پیدا کردن اشکالات و بهینه سازی تعدادی شاخص و ابزار آنالیز موجود است ؛ ما برای آنالیز سایت شما از سایت های معتبر و استاندارد استفاده می‌کنیم و خطا های یافت شده در کد های هسته وردپرس ، کد های قالب ، کد های افزونه ها و تصاویر و ... را رفع می‌کنیم .

هر کدام از این ابزارها در آنالیز قسمت هایی خاص کیفیت دارند و قرار گیری همه آنها در کنار هم یک نتیجه مناسب را در بر خواهد داشت . اما ما فقط به همین ابزار ها بسنده نمیکنیم و به صورت دستی نیز سایت را بررسی و اصلاح می‌کنیم تا به بهترین نتیجه برسیم .

با توجه به اهمیت زیاد سرعت در سئو سال 2020 تصمیم گرفتیم دو سرویس بهینه سازی را در این کاره ارائه دهیم :

1.  بهینه سازی بر اساس GTmetrix که برای سایت های تازه کار مناسب است .
2. بهینه سازی بر اساس Google PageSpeedInsights که حرفه ای تر انجام شده و مناسب برای سایت هایی هست که میخواهد نهایت استاندارد گوگل برای سرعت و سئو را داشته باشند .

دقت کنید که از چندین ابزار برای یافتن خطا‌ها استفاده می‌شود اما نتیجه خروجی برای سایت شما با توچه به پلن انتخاب شده ارائه می شود .

 

    چه مـواردی برای سـایت شمـا انجـام می‌شـود ؟    

 بهینه سازی تنظیمات هاست برای ارائه نهایت سرعت ، فشرده سازی فایل ها و کاهش استفاده از منابع سرور
 بهینه سازی تنظیمات وردپرس و رفع مشکلات و خطا های بارگذاری
 بهینه سازی و تنظیم قالب و افزونه ها و دیگر فایل های منبع برای کاهش حجم و رفع خطا
 بهینه سازی و فشرده سازی تمام تصاویر موجود در سایت شما ( بدون افت کیفیت - با توجه به تعداد تصاویر برای این کار ممکن است سیستم ما دو روز به صورت تمام وقت مشغول بهینه سازی باشد )
 بهینه سازی خروجی HTML سایت برای کاهش حجم و افزایش سرعت بارگذاری
 فشرده سازی و ادغام فایل های CSS و JS قالب و افزونه های شما برای کاهش تعداد درخواست ها و کاهش حجم فایل ها
 ایجاد تاخیر هوشمند برای بارگذاری فایل های JS جهت بارگذاری سریع تر ظاهر سایت
 حذف رشته های پرس و جو از منابع استاتیک  برای مرتب سازی کد ها
 تنظیم بارگذاری تنبل برای تصاویر و ویدیو های سایت
 بهینه سازی و پاکسازی دیتابیس از اطلاعات اضافه جهت کاهش حجم دیتابیس و افزایش سرعت پردازش
 حذف ریدایرکت های مزاحم در بارگذاری سایت
 کاهش تعداد درخواست های ارسال شده برای دریافت منابع به هاست
 بررسی منابع حذف شده از سایت و جایگزینی یا حذف کامل از بارگذاری سایت
 حذف تصاویر مشابه با آدرس های جداگانه
 تغییر اندازه تصاویر برای کاهش حجم بدون افت کیفیت
 غیر فعال سازی بارگذاری فونت های گوگل ( فونت های گوگل شامل 600 فونت انگلیسی هستند که اصلا در سایت های فارسی کاربردی ندارند )
 ایجاد محدودیت برای بارگذاری افزونه های چت ، نوتیفیکیشن و ... برای افزایش سرعت سایت و جلوگیری از خطا در ایندکس ربات ها
 نصب و تنظیم کامل افزونه حرفه ای کش وردپرس ( با توجه به سایت و هاست افزونه توسط ما انتخاب می شود ! )
 نصب و تنظیم کامل افزونه حرفه ای فشرده سازی تصاویر وردپرس

و امور دیگری که به دلیل اسرار کاری ذکر نخواهد شد ...

 

    نکـات مهم قبـل از ثبـت سفـارش    

 هیچ تضمینی به دریافت نمره 100 از هیچ ابزاری ارائه نمی شود ! زیرا عواملی مثل محل و سرعت هاستینگ شما ، قالب شما ، سبک طراحی و محتوای وب سایت شما در سرعت بارگذاری دخیل هستند که توسط ما قابل تغییر نیستند ! ما فقط تضمین میکنم که کد نویسی و تنظیمات شما برای سرعت نهایت سرعت بهینه شده باشند . البته تاثیر تنظیمات کاملا مشهود خواهد بود . همان طور که از نمونه کار های قبلی مشخص هست . طبق تجربه کاری تا حالا سایتی نداشتیم که به نمره A از GTmetrix نرسیده باشد !

 مشتریانی که از هاست های داخل ایران استفاده می‌کنند توجه داشته باشند که به دلیل قرار گرفتن سرور GTmetrix در کشور های خارجی ، سرعت بارگذاری با افزایش حدود 5 ثانیه در آنالیز نمایش داده می‌شود . این موضوع مربوط به فاصله سرور های خارجی با سرور داخل ایران شماست و کاربران شما در ایران سرعتی بسیار سریع تر از آنچه در آنالیز ذکر شده را تجربه می‌کنند .

 هیچ گونه تغییراتی در ظاهر و کارایی سایت شما ایجاد نخواهد شد . در صورتی که بعد از بهینه سازی با مشکلاتی مثل کار نکردن آجاکس ، کار نکردن فرم ها یا بهم ریختگی فونت ها مواجه شدید خیلی سریع اعلام کنید تا تنظیمات مجدد بررسی و اشکلات رفع شود .

 تنظیمات بهینه سازی که توسط ما انجام می‌شود برای سایت شما پایدار خواهد بود تا زمانی که اقدام به تغییر قالب ، تغییر طراحی سایت و یا آپدیت گسترده افزونه ها و قالب نمایید . در آن صورت تنظیمات دیگر کارایی نداشته و باید مجدد بهینه سازی برای سایت شما انجام گیرد .

 

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  لطفا قبل از ثبت سفارش آدرس سایت خود را بررسی ارسال نمایید  

.tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight{background-color:yellow} .tb_hide {visibility:hidden} .ws_toolbar img {padding:2px;margin:0px}
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

در صورت سفارش کاره عادی بهینه سازی GTmetrix : 

لینک آنالیز سایت شما در GTmetrix حاوی مقایسه قبل وبعد از انجام بهینه سازی سایت

تضمین دریافت رنک A در Page Speed و حداقل رنک B در YSlow ( با شرط ارسال پیام قبل از ثبت سفارش و قبول این تضمین از طرف ما )

 

در صورت انتخاب اضافه Google PageSpeed Insights

تصویر آنالیز سایت شما در Google PageSpeed Insights در دسکتاپ و موبایل ، قبل و بعد از بهینه سازی سایت

.tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight{background-color:yellow} .tb_hide {visibility:hidden} .ws_toolbar img {padding:2px;margin:0px}

    مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

    قیمت پایه  برای  بهینه سازی سرعت سایت وردپرس در GTmetrix 3 روز 150,000 تومان
    بهینه سازی برای Google PageSpeed Insights +2 روز +50,000 تومان
    سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
    ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.