توضیحات کاره

سلام دوستان عزیز و صاحبان کسب و کار، بنده با چندین سال تجربه فعالیت در حوزه سئو و افزایش فروش مشتریان و همینطور راهنمای محلی سطح 6 نزد گوگل میتونم بازدید کننده‌ های شما رو زیاد کنم. این روش نسبت با سایر روش های بازاریابی بشدت مقرون بصرفه و کاملا پربازده است.

ثبت کسب وکار شما در نقشه گوگل از 4 جهت میتواند به بهبود و رونق کار شما کمک کند:

1.تصور کنید فردی به دنبال رستوران میگردد اولین کاری که میکند این است که در گوگل سرچ میکند به عنوان مثال "رستوران ایرانی"، حال رستوران هایی را که در ان شهر و نزدیک به فرد هستند در ابتدای صفحه گوگل و حتی قبل از نتایج گوگل میایند. قطعا شما ترجیح میدهید که اولین چیزی به نظر مشتری میرسد ادرس شما در نقشه، عکس شما و اطلاعات شما و پنج ستاره رضایت مشتریان از شما میباشد و احتمال مراجعه مشتری به شما بالای 70 درصد است.

2.حال تصور کنید شخصی نام کسب و کار شما را شنیده است اما محل شما را نمیداند و برای مسیریابی وارد نقشه گوگل میشود، حال اگر بعد از جستجو شما را پیدا نکنند احتمالا به سراغ گزینه های بعدی میروند اما در صورتی که حضور داشته باشید کافیست تا مقصد را مشخص کنند تا گوگل دقیقا مسیر را برای آنها مشخص کند.

3.اما یک مزیت خوب دیگر این است که ممکن است شما یک وبسایت داشته باشید، در این صورت شما قطعا با بهینه سازی و سئو کم و بیش اشنایید. یکی از راه های افزایش رتبه شما در تمام کلمات کلیدی سایت شما، سئو محلی سایت شماست.

4.و اما اخرین مزیت اصلی این کار که کمی تخصصی است مربوط به گراف دانش شماست. گراف دانش در واقع باکس اطلاعات کسب و کار شماست که زمانی که برند شما سرچ میشود ظاهر میشود و یکی از عوامل اصلی ایجاد گراف نیز ثبت شدن شما در گوگل مپ است.

تفاوتی ندارد شغل شما فروش محصول، ارائه خدمات، رستوران، دفتر کار یا هر شغل دیگری باشد این کار بهینه ترین روش بازاریابی است که به راحتی ادرس خودتان، سایتتان و ساعت کاری و عکس و میزان رضایت از مشتریانتان را در معرض دید قرار دهید.

در پایان نیز روش هایی به شما گفته میشود که با انجام آنها به رشد خود میتوانید کمک کنید.

اما اینکه من راهنمای سطح 6 هستم یعنی چه؟ گوگل به افراد فعال در گوگل محلی از یک تا ده اعتبار میدهد و زمانی که فردی با اعتبار 6 محلی را ثبت میکند، تن محل سریعتر به نقشه اضافه میشود اما مزیت اصلی چیز دیگریست.

قطعا همه کسب و کار ها رقیبانی دارند و رقبایی که توانمندی این روش پی بردند سعی به تغییر اطلاعات شما و وارد کردن اطلاعات غلط برای شما را دارند. اما گوگل به کسانی سطح بالایی دارند اعتماد دارد و جلوی همچین رفتارهایی را میگیرد(یعنی اگر شخصی با اعتبار بالا مکانی را ثبت کند افرادی که دارای سطح پایینی هستند نمیتوانند اطلاعات ورودی شما را تغییر دهند).

در صورت وجود سوالی میتونید پیام بدید. امیدوارم بتونیم همکاری خوب و پررونقی داشته باشیم.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از انجام، شما کسب و کار خودتان را در نقشه گوگل خواهید یافت.

یک فایل تکست شامل کارهایی که میتوانید برای بهبود هرچه بیشتر اعتبار خود انجام دهید.

یک نظر 5 ستاره و مفید برای کسب و کار شما

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای ثبت در گوگل مپ و یک نظر 5 ستاره   در 2 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.