توضیحات کاره

⭕️ بازاریابی ویدئویی برای کسب‌وکارهای امروزی یک ابزار ضروری برای پیشرفت و بیشتر دیده شدن هست و اگر شما میخواهید پیامتون رو به سادگی و خیلی سر راست به مخاطبتون برسونید، موشن‌گرافیک یک انتخاب ایده‌آل هست. از مزایای موشن‌گرافیک میشه به درگیر کردن مخاطب، صمیمیت و خودمونی بودن، و نرخِ تبدیل بالا اشاره کرد.

ما در این کاره با طراحی یک موشن‌گرافیک حرفه‌ای به شما کمک میکنیم که از قدرت بازاریابی ویدئویی استفاده کرده و پیام خودتون رو با جذابیت بیشتری به مخاطبین خودتون ارائه کنید.

خیالتون راحت باشه... ما از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما هستیم؛ از مشاوره و طراحی سناریو مناسب گرفته تا جزئیات مهمی نظیر موسیقیِ پس‌زمینه، صداگذاری و گویندگی و افکت‌گذاری ایده‌آل، که مجموع این موارد کیفیت بالای خروجی و تاثیرگذاری موشن‌گرافیک شما رو تضمین میکنه.

کافیه با کلیک روی "ثبت درخواست پروژۀ اختصاصی" و یا "سوال از فروشنده" با ما در ارتباط باشید تا در مورد امکان پیاده‌سازی کار و جزئیات دیگه دقیق‌تر صحبت کنیم. خوشحال میشیم بتونیم به بهبود کسب‌وکار شما کمک کنیم.

 

برای مشاهدۀ نمونه کارهای بیشتر به کانال تلگرام ما مراجعه بفرمایید:

t.me/RxDesign

----------------------------------------------------------------------------

⭕️ قیمت 75 هزار تومان بعنوان قیمتِ پایه برای 15 ثانیه موشن‌گرافیک حرفه‌ای تعیین شده و برای ویدئوهای با زمانِ بیشتر، قیمت به همین صورت افزایش پیدا خواهد کرد.

⭕️ طراحی موشن‌گرافیک کاری زمانبر و پر جزئیات هست، به همین جهت تعرفه‌هایی بالاتر از این دارد. قیمتِ ذکر شده برای شروع فعالیت بوده و در آیندۀ نزدیک افزایش خواهد داشت.

⭕️ برای این کاره غالبا از آیتم‌های آماده استفاده خواهد شد.

⭕️ در صورت نیاز به گویندگی:

  • ضبط صدا توسط خودِ ما انجام خواهد شد. ضبط صدا توسط ما "برای مدت محدود" بصورت رایگان انجام میشود.

  • شما به صدای گویندۀ حرفه‌ دیگه‌ای نیاز دارید (مثلا صدای خانم)، که در اینصورت ما از گویندگان حرفه‌ای آقا و خانم که باهاشون همکاری داریم استفاده کرده و از صداشون روی موشن‌گرافیک شما استفاده خواهیم کرد. بسته به گوینده‌ای که شما نیاز دارید به "زمان مورد نیاز برای تحویل" و همچنین "هزینه" افزوده خواهد شد.

  • شما به هر صورتی که تمایل دارید، خودتون صدا رو ضبط کرده و برای ما ارسال میکنید که بصورت رایگان روی موشن‌گرافیک شما قرار داده میشود.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

⭕️ شما در پایانِ کار، یک ویدئوی موشن‌گرافیک حـرفــه‌ای با کیفیت HD 720p دریافت خواهید کرد.

  • قراردادن موسیقی بک‌گراند: انجام می‌شود
  • قراردادن صدای راوی: انجام می‌شود - ضبط صدا توسط خودم

مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

قیمت پایه  برای  15 ثانیه موشن‌گرافیک حـرفــه‌ای 14 روز 75,000 تومان
سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

loading