توضیحات کاره

امروزه به دلیل اهمیت محتوای بهروز در موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی، بسیاری از افراد مایل هستند مطالب خود را توسط افراد حرفه‌ای در این زمینه تهیه و ارائه کنند.  در همین راستا این‌جانب نیز با توجه به تجربه و تخصص خود در تهیه مطالب یونیک سعی در رفع این نیاز اقدام می‌کنم.

با توجه به مطالب بیان‌شده بنده توانایی کار بر روی تمام زمینه‌ها را دارا هستم. در این مقالات و مطالب تمامی قوانین نگارشی، املایی و ساختاری به خوبی رعایت می‌شود و مطالب به‌گونه‌ای نوشته خواهد شد که خواننده را جذب و شاخ و برگ مناسب به آنها داده می‌شود. تصاویر انتخاب‌شده جدید، اختصاصی و یونیک انتخاب می‌شود و متناسب با خواست مشتری لوگوی فرد به همراه تنظیم خواسته‌شده او نظیر ساز و ابعاد و ... رعایت می‌شود.

در مطالب امکان درج لینک داخلی و مرتبط با محتوای خواسته‌شده در مطلب قرار می‌گیرد. همچنین درصورتی‌که مشتری مایل باشد مطالب در نرم‌افزار وردپرس به‌صورت رایگان نوشته می‌شود. در این مطالب سعی می‌شود تمامی اصول سئو سبز و تمامی نکات نگارشی سبزرنگ می‌شود.

درصورتی‌که مشتری مایل باشد می‌توانم به‌صورت طولانی‌مدت با او همکاری داشته باشم و در زمان‌ها و ساعت‌های مشخص مطالب را ارائه و آپلود کنم. همچنین در هرروز از یک تا دو مقاله تحویل مشتری دهم.

 

هزینه هر مقاله عموماً بر اساس کلمه محاسبه و به ازای هر کلمه 40 تا 50 تومان دریافت می‌شود. همچنین برای مدت زمان  یا دیگر شرایط دلخواه شما، قسمت پروژه اختصاصی در دسترس می باشد. شما میتوانید پیش از سفارش هماهنگی لازم را با بنده انجام دهید تا کار طبغ دلخواه شما انجام گیرد.

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

برای ارائه مطالب هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و متناسب با درخواست مشتری مطلب به صورت  ورد،PDF و یا نرمافزار ورد پرس ارائه داده میشود. همچنین در پایان مشتی یک مقاله سئو شده به همراه کلمه کلیدی، عنوان،خلاصه (متا)در یافت میکند. 

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از محتوا تهیه شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +20,000 تومان
  قراردادن تصویر در محتوا +1 روز +0 تومان
  قراردادن لینک در محتوا   +0 تومان
  رعایت اصول سئو   +0 تومان
  تحقیق کلمات کلیدی +1 روز +0 تومان
  برای 1000 کلمه   در 1 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های modaresi1371