توضیحات کاره

به نام یگانه طراح هستی

من می توانم وبسایت مورد نیاز شما را بر پایه سیستم مدیریت محتوای جوملا و یا وردپرس (تک زبانه یا چند زبانه) به طور کامل راه اندازی نمایم و به شما تحویل دهم. و توضیحات متا و واژگان کلیدی را در محل های مربوطه وارد می نمایم. همانطور که می دانید در جوملا و وردپرس برای مطالبی که ارسال می شود می توان توضیحات متا و واژگان کلیدی را نیز افزود

وبسایت شما بر قالبی ریسپانسیو (واکنش گرا) راه اندازی می شود تا علاوه بر رایانه های رومیزی در موبایل و تبلت نیز به خوبی نمایش داده شود.

در صورتی که تصاویر و مطالب شما برای قرارگیری در وبسایت آماده باشد می توانم در کمتر از 6روز کاری سایت شما را آماده نمایم (این زمان برای حد اکثر 40 صفحه است). چنین وبسایتی می تواند به طور کامل خدمات و محصولات کسب و کار شما را معرفی نماید.

ضمنا وبسایت شما به Google Search Console نیز معرفی خواهد شد که این مهم موجب می شود وبسایتتان بهتر در گوگل شناسایی شود.

 

مهمترین نکته در SEO برای هر سایتی این است که آن وبسایت به طور منظم به تولید محتوای مفید بپردازد و با سایت های پربازدید، تبادل لینک داشته باشد که این مهم به همت خریدار در نگهداری و به روز رسانی سایت وی مربوط می شود نه فقط هزینه اولیه برای سئوی صفحات سایت ...

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

وب سایتی که به شما تحویل می شود به معرفی کامل کسب و کار شما (یا هر محتوای دیگری که نیاز دارید) می پردازد و در هر حدی که شما می پسندید می توانم مطالب شما را در آن قرار دهم.

رمز ورود به پنل مدیریتی سایت شما نیز در اختیارتان قرار می گیرد و آموزش لازم برای نگهداری و ارسال مطالب جدید نیز تقدیم خواهد شد.

سیستم مدیریتی سایت شما بر پایه سیستم مدیریت محتوای جوملا و یا وردپرس می باشد که قدرت، امنیت و قابلیت توسعه ی این دو سیستم مدیریت محتوا بر هیچ کسی پوشیده نیست. از جمله مزایای دیگر این سیستم های مدیریت محتوا می توان به فراگیری آنها در سطح کشور اشاره نمود که این مهم موجب می شود افراد مختلفی از نقاط مختلف ایران بتوانند در آینده نیز وبسایت شما را پشتیبانی نموده و در صورت نیاز ارتقاء دهند.

 

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  اتصال سایت به Google Analytics   +35,000 تومان
  اتصال سایت به Hotjar +1 روز +25,000 تومان
  برای طراحی بدون احتساب دامین و هاست   در 6 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های طراحی سایت و SEO