توضیحات کاره

اگه توی انجام تکالیف مدرسه (ابتدایی، متوسطه اول یا دوم) نیاز به کمک داری سراغ آدم درستی اومدی =)))

همه سال های تحصیلم معدلم بیست بوده، و از اول راهنمایی تا چهارم دبیرستان توی مدرسه تیزهوشان درس خوندم؛ پس نگران نباش، کارِت رو زمین نمیمونه :)

راستی، اینکه نظام قدیمم ناامیدت نکنه! از بعد کنکورم، یعنی از سال 97 به بعد دارم به بچه های نظام جدید درس میدم و حتی کمک مؤلف کتابای کمک آموزشی هم بودم... پس خیالت تخت :) راستی، تخصصم هم تستای کنکوره، خودمم رتبه برتر کنکورم و پزشکی دانشگاه دولتی توی شهر تهران میخونم، پس خوووببببب میتونم کمکت کنم D=

 

خب خب بریم سراغ قیمت !

راستش برای خودم هزینه ش چندان مهم نیست، خیلی ازینکارا رو برای آدمای ناشناس رایگانم انجام دادم، اما خب دیگه اینجا شکل بیزینس میگیره به خودش...

هزینه بستگی به این داری چی ازم بخوای... اگه قرار باشه سؤال واسم بفرستی و برات صرفاً حل کنم و عکس جواب و راه حلو واست بفرستم، بسته به درجه سختی سؤال هزینه از 500 تومن تا 5000 تومن ( به ازای هر سؤال) میشه ( نگران نباش تمیز و خوش خط مینویسم که بتونی متوجه شی )...

اما اگه عکس راه حل نتونست مشکلتو حل کنه برات توضیح میدم و فیلم میفرستم از توضیحم، که در اینصورت در کنار هزینه حل سؤال بین 2000 تا 7000 تومن (ممکنه سؤالت طولانی باشه و فایل توضیحم طولانی شه!) میشه هزینه فیلم...

حالا شاید اصلاً سؤال نفرستادی و توضیح خواستی ... اون وقت بسته به این که کلاس چندمی و چقدر توضیح برای چه درسی میخوای، هزینه ویدیوی آموزشی به ازای هر سی دقیقه توضیح، از 40 هزار تومن تا 80 هزار تومنه...

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

بسته به این که خودت چی بخوای، 

فایل اسکن شده ی عکسِ حل سؤالات،

یا فایل MP4 ویدیوی توضیح حل سژالات،

یا فایل MP4 ویدیوی تدریس،

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    ویدیوی توضیح راه حل   +5,000 تومان
    برای عکس راه حل یک سؤال   در 3 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

    سایر کاره های melika-30