توضیحات کاره

لندینگ پیج ( Landing Page ) یا صفحه فرود، صفحه ای ایست که معمولا در کمپین های مختلف و در جشنواره ها، کاربر را به جای صفحه اصلی سایت به آن صفحه منتقل میکنند. برای مثال وقتی کاربر بر روی بنر شما در سایتی دیگر کلیک کرد، وارد صفحه فرود شما شده و اطلاعات کسب وکار شما را می بیند. هدف از ظراحی صفحه فرود دادن اطلاعات کامل در مورد کسب و کار در چهارچوب ساده، در یافت روش ارتباطی با کاربر و جذب کاربر است.

به این روش که معمولا در صفحات فرود با طراحی های زیبا و کاربر پسند، در ازای دریافت شماره تماس یا ایمیل، هدیه ای مثل کد تخفیف یا غیره به کاربر ارائه می شود. لازمه هر بازاریابی دیجیتال طراحی یک صفحه فرود استاندارد است.

 

من میتونم یک صفحه ورود حرفه ای با رعایت نکات مهم فنی و طراحی و مارکتینگ برای شما طراحی و در بستر وزدپرش ( Wordpress ) براتون راه اندازی کنم.

قیمت پایه برای صفحه فرود با امکانات اسلایدر یا تصویر تمام عرض، دریافت اطلاعات مشتری و Call to Action، توضیحات مرسوم، رنگ بندی سازمانی، آیکون ها و قسمت امکانات و فوتر صد هزار تومان خواهد بود. این صفحه با موبایل سازگاری کامل خواهد داشت. سایر امکانات قابل اضافه کردن:

طراحی تصاویر اختصاصی برای صفحه فرود »» 10 هزار تومان برای هر تصویر

بررسی کامل رفتار کاربر ( منطقه جغرافیایی، دستگاه، مرورگر، میزان زمان ماندگاری در صفحه، میزان اسکرول، محل کلیک موس، وزودی از کدام لینک و ...) در صفحه فرود و بهینه سازی مداوم نسبت به رفتار کاربر »» 90 هزارتومان

 

ویژگی های صفحه فرود مناسب

 • سرعت خوب و سازگاری با موبایل و تبلت
 • نمایش واضح پیشنهاد ویژه در اولین نگاه کاربر
 • تا حد امکان دریافت اطلاعات محدود از کاربر مثلا فقط یک ایمیل
 • تفاوت ساختار صفحه فرود با ساختار اصلی سایت از نظر ظاهر و ساختار
 • دکمه Call To Action جذاب و استفاده از علائمی که به این دکمه اشاره میکنند
 • استفاده از تصویر، ویدیو، نشانه، و متن های زیبا و جذاب برای جلب توجه و اعتماد کاربر
 • بررسی رفتار کاربر و عکس العمل وی به المان ها و جزئیات صفحه فرود و بهینه سازی مداوم آن

نکته:  هاست و دامین الزاما باید توسط مشتری تأمین گردد.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

صفحه فرود با امکانات اسلایدر یا تصویر تمام عرض، دریافت اطلاعات مشتری و Call to Action، توضیحات مرسوم، رنگ بندی سازمانی، آیکون ها و قسمت امکانات و فوتر صد هزار تومان خواهد بود. این صفحه با موبایل سازگاری کامل خواهد داشت.

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از صفحه ی طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

  سایر کاره های وردپرس کار