توضیحات کاره

کیان سیدین هستم .2سال در زمینه گرافیک بطور حرفه ای فعالیت دارم.مسلط به نرم افزارهای فتوشاپ وایلاستریتور و ایندیزاین هستم.در زمینه طراحی لوگو ،کارت ویزیت،پوستر،طراحی کاراکتر فلت و...اماده انجام پروژ ه های شما هستم.

نکاتی که ممکن است برای شما عزیزان سوال باشد را بطور اجمال توضیح خواهم داد:

-هنگام ثبت و درخواست سفارش مواردی از قبیل فعالیت شما و کسب وکارتان-سال تاسیس و سابقه ی برند-نام رقبای کاری  وحوزه فعالیت شما-و همچنین طرح قبلی که مد نظر شماست و نزدیکترین شباهت با طرح مورد انتظار شما را دارد.

-پس از ثبت سفارش برای شما عزیزان اتود ها و نموه های اولیه را خواهم فرستاد که هرکدام مورد پسند شما بود و انتظارات را براورده میکرد یا اگر اصلاحاتی مورد نظر بود ان ها اعمال شود ،وارد روند طراحی اصلی شود.تایم ارائه ی اتود و تایید نهایی جدای از تایم ثبت شده میباشد 

-هنگام تحویل فایل نهایی فایل ها را در قالبpsd,jpeg,png,tiffمتناسب با کار شما(چاپ یا نمایش بروی صفحه مانیتور)ارائه خواهم داد.همچنین فایل های موکاپ اثر شما برای نمایش هر چه بهتر و حرفه ای تر به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل psdکارشون همراه با موکاپ های زیبا و جذاب از کارشون برای نمایش هرچه بهتر اثرشون.همچنین در سفارش های بالای۱۷۵۰۰۰طراحی و ارائه ی کارت ویزیت بصورت رایگان برای شما عزیزان انجام میشود.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +30,000 تومان
  ارسال فایل لایه باز +1 روز +10,000 تومان
  برای طراحی لوگو   در 7 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های kian.se.7629