توضیحات کاره

وقت مثل طلاست ! چرا شما بیاید و وقتتون رو برای طراحی یه کارت ویزیت هدر بدید اونم وقتی که ما میتونیم این کار رو سریعتر و حرفه ای تر انجام بدیم ؟!!!؟؟؟ شما میتونید با تخفیف باورنکردنی که ما واسه کاربران سایت "انجام میدم" در نظر گرفتیم روبرو بشید ! این تخفیف تا ارتقاء سطح ما به کاربر طلایی و سه ستاره ادامه داره و اونموقع پیشنهادات شگفت انگیز بیشتری رو براتون در نظر داریم !

پس همین حالا برای وقت خودتون ارزش قائل بشید و با هزینه ناچیز، یک طرح کارت ویزیت شیک و حرفه ای از ما هدیه بگیرید و به حرفه ای تر شدن خود فکر کنید ...

ما با سابقه بیش از یک دهه در زمینه طراحی کارت ویزیت میتونیم شما رو به سمت پیشبرد اهدافتون هدایت کنیم و کارهای با کیفیت عالی رو در مدت زمان کمی به شما هدیه کنیم .

حرفه ای بودن خصلت ماست ، شما هم مانند ما شوید :)

نکات مهم و طلایی : شما میتونید از بخش افزودنی های کاره ، جزئیات بیشتری به کارتتون اضاف کنید و حرفه ای تر بشید . کارت ها در سایز 8.5*4.8 طراحی میشن اما اگه سایز دیگه ای خواستید میتونید ابتدا در بخش افزودنی ها انتخاب کنید و بعد در بخش توضیحات ذکر کنید ، مثل 9*6 (برای کارت های لمینت) . حتما بخش افزودنی ها رو چک بفرمایید قبل از سفارش و توضیحاتتون رو جهت تسریع در زمینه تکمیل فرایند کاری شما کامل کنید .

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

ما در نهایت فایل طراحی شده لایه بسته کارت ویزیت رو با فرمت jpg تحویل مشتری میدیم که این فایل رو میتونند تحویل چاپخونه دلخواه خودشون بدند . همچنین میتونید از بخش افزودنی ها فایل لایه باز رو انتخاب کنید تا کار با فرمت psd یا tif تحویل شما بشه .

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  تغییر سایز کارت ویزیت به 9*6 سانتی متر   +5,000 تومان
  طراحی لوگو (بدون تایپوگرافی پیچیده) یک ستاره برای کارت ویزیت +2 روز +75,000 تومان
  طراحی کارت ویزیت بصورت 2 رو +1 روز +20,000 تومان
  برای طراحی کارت ویزیت یکرو در سایز استاندار   در 3 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.