توضیحات کاره

تولید محتوا به صورت حرفه ای و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. حداکثر پس از 48 ساعت بعد از سفارش محتوای شما تحویل می گردد. محتوایی که تولید می شود کاملا یونیک و بدون کپی است. تولید محتوا در همه زمینه ها به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می شود و تا رضایت کامل کارفرما، محتواها ادیت می شود.

محتواها کاملا بر اساس قوانین و قواعد سئو محتوا و بازاریابی تبلیغاتی انجام می شود و کاملا منطبق بر اساس لینک سازی داخلی می باشد. در داخل محتواها از Lsi  و لانگ تیل ها استفاده می شود. در روز تا سقف 5000 کلمه تحویل می شود.

هزینه پروژه به صورت کلمه ای می باشد: 

1. تولید محتوای عادی کلمه ای 30 تومان می باشد و تفاوتی در نوع موضوع نمیکند. برای سفارش های بالای 10000 کلمه، هر کلمه به قیمت 25 تومان محاسبه می شود. و تحویل پروژه ممکن است تا 4 روز نیز افزایش یابد.

2. تولید محتوا برای رپورتاژ به صورت حرفه ای هر کلمه 60 تومان می باشد. ثبت بالای 3 سفارش برای رپورتاژ کلمه ای 50 تومان محاسبه می شود. در صورت تمایل می توانم برای شما کمپین رپورتاژ برگزار کنم و مشاوره لازم را برای انجام رپورتاژ های مختلف به شما بدهم. هزینه مشاوره به صورت جداگانه و توافقی محاسبه می شود.

سابقه همکاری با الوکانتت نیز در کارنامه اینجانب می باشد. در صورت تمایل می توانید به اینجانب پیام دهید تا نمونه محتواهای تولید شده برای شما ارسال شود.

تمامی اصول بازاریابی محتوا و سئو محتوا در متن ها انجام می شود و نگران این مورد نباشید.

کیفیت کار را فدای قیمت نکنید و یک محتوای عالی و با کیفیت را از ما بخواهید.

 

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

یک فایل ورد و pdf شامل نوشته محتوا که شامل کلمه کلیدی اصلی، لانگ تیل و lsi ها، تعداد عکس های بکار رفته در نوشته، عنوان سئو و متای نوشته می باشد.

  • روش های تولید محتوا: گردآوری از چند منبع، تولید محتوای اختصاصی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از محتوا تهیه شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

سفارش گیری این کاره متوقف شده است.