توضیحات کاره

سلام به هم ی دوستان عزیز

30 درصد تخفیف ویژه به مدت محدود 

 

همانطور که تقریبا تمام وبمستران و کاربران اینترنت در جریان هستند ، امروزه بهترین راه معرفی یک محصول ساخت یک ویدیو هست، به همین منظور هر کس با هر عنوان شغلی و کاری و یا دلایل شخصی دیگه میتونه یک ویدیو آموزشی تهیه کنه و در شبکه های اجتماعی و سایت های اشتراک ویدیو همچون آپارات قرار بده . اما به این دلیل که در اپارات ویدیو های کم بازدید زیر سایه ویدیو های پر بازدید قرار میگیرند معمولا نیازه که لینک ویدیو را در شبکه های مختلف تبلیغ کرد و یا از خود سایت اپارات کمک گرفته که هزینه بسیار زیادی دارد .


 افزایش بازدید ویدیوهای شما تخصص ماست.

 افزایش بازدید از ویدیوهای شما در آپارات:                                            

 ما میتوانیم با افزایش بازدید ویدیو شما، که در سایت آپارات آپلود کرده اید، به بهتر دیده شدن و انتشار بیشتر آن در شبکه های اجتماعی کمک کنیم.

 این خدمت بی نظیر که توسط تیم تخصصی IPValid  ارائه میشود می تواند ویدیوی شما را در جمع پربازدیدترین های سایت آپارات قرار دهد.
همچنین تعداد بازدیدِ خریداری شده توسط شما به ویدیوی شما در سایت آپارات اضافه می شود که شما میتوانید این تعداد را مشاهده نمایید.

 

 مزایای افزایش بازدید از ویدئوی شما:

  افزایش بازدید از ویدئو شما مورد توجه سایت آپارات قرار میگیرد و این باعث میشود ویدئو شما در لیست پر بازدید ترین ها و ... قرار بگیرد که این خود باعث ترغیب بیشتر کاربران برای دیدن و به اشتراک گذاشتن هر چه بیشتر ویدئو شما در آینده میشود.

 افزایش بازدید از ویدئو شما در آپارات مورد توجه موتور های جستجوگر قرار می گیرد و باعث میشود ویدئو شما به سایر کاربران در اینترنت پیشنهاد شود. همچنین اگر شما دارای سایت هستید میتوانید لینک سایت خود را در بخش توضیحات ویدئو و کانال خود در آپارات قراردهید و با این کار باعث افزایش تدریجی ورودی های سایت خود از آپارت بشوید .

 افزایش بازدید از ویدئو شما، کسب و کار شمارا گسترش میدهد. یعنی افراد بیشتری با شما و کسب و کار شما آشنا میشوند و در نتیجه تبلیغات بسیار مناسب و موثری برای شما فراهم خواهد شد.

 قیمت و تعرفه افزایش بازدید:

هر 1000 بازدید  تنها ۱۵۰۰۰ تومان  (فعلا تا ۵ هزار بازدید )

همچنین با افزایش بازدید توسط گزینه های ارائه شده میتوانید از تخفیفات ویژه ی ما استفاده کنید .

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

تعداد بازدید و لایک ویدیو مورد نظر در اپارات  که آدرس آن توسط مشتری اعلام میشود به تعداد درخواست شده اضافه میگردد و در خود سایت آپارات قابل مشاهده است .

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  روش کار از زبان فروشنده:

  روش کارم اینه توسط ایپی های واقعی و مرورگر های واقعی ویدیو ها بازدید میشه و آمار بالا میره

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  ۴ هزار بازدید بیشتر (با تخفیف ویژه)   +55,000 تومان
  برای افزایش بازدید ویدئو به تعداد 1000 عدد   در 4 روز
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.