توضیحات کاره

به نام دوست

تمام سعی و تلاش ما بر این است تا طرحی خوب، در شأن شما و فعالیت‌های  شما طراحی و ارائه کنیم.
طراحی حرفه‌ای یک مهر خاتم نقیس و ارائه یک هنر حرفه‌ای کاملا ایرانی.

 مهر خاتم  نوعی نشان معتبر، زیبا، سنتی و کاملا ایرانی، از نام شما یا عنوان کسب و کار شماست، که از قدیم در ایران مرسوم بوده و با توجه به زیبایی و اصالت این نوع مهر، کماکان در ایران استفاده می‌شود و طرفداران زیادی نیز دارد.

این نوع طراحی نیازمند رعایت اصول نوشتاری خطوط اصیل مورد استفاده و همچنین رعایت زیبایی بصیر و فنی طراحی است، با نمونه‌ها در تصاویر کاره، می‌توانید به سطح کیفی طرحی که به شما در این کاره ارائه می‌شود پی ببرید.


 توضیحاتی در رابطه با افزونه‌ها :

فایل با فرمت eps : در صورت انتخاب این افزونه، فایل طراحی شده‌ی مهر به صورت وکتور و با فرمت eps با قابلیت تغییر سایز نامحدود ارائه می‌شود. با توجه به هزینه بسیار پایین این افزونه و کارآمدی بسیار زیاد فایل وکتور، انتخاب این افزونه پیشنهاد می‌شود.

پوستر مهر مناسب عکس پروفایل و امضا دیجیتال : با انتخاب این افزونه یک پوستر اختصاصی هنری از مهر شما طراحی و ارائه می‌شود. یک پوستر کاملا متفاوت از آن‌چه تا به حال دیده‌اید با طراحی منحصر به فرد و عدم استفاده از زمینه‌های موجود در اینترنت و یا پوسترهای سایر وب سایت‌ها. این پوستر اختصاصی امکان استفاده به عنوان تصویر پروفایل و امضای دیجیتال را دارد و قابل اشتراک گذاری در شبکه‌های مجازی است. هزینه در نظر گرفته شده برای این افزونه، با توجه به طراحی اختصاصی پوسترها و کیفیت ارائه شده در پایان کار بسیار پایین در نظر گرفته شده است. اگر دوست داری مهر خود را علاوه بر اثر استامپ روی کاغذ به صورت گرافیکی ببینید و استفاده کنید حتما این افزونه را پیشنهاد می‌کنیم.

فایل لایه باز psd : در این افزونه فایل لایه باز از طراحی‌های انجام شده ارائه می‌شود. این فایل قابل فروش و یا اشتراک گذاری با دیگران نیست و فقط جهت استفاده شخصی شما ارائه می‌شود.


* علاوه بر موارد فوق، یک طرح هدیه بر روی تمام سفارش‌ها قرار دارد که پس از تحویل کار قابل مشاهده خواهد بود.

* با توجه به اختصاصی بودن پوسترها، بر روی پوستر تگ طراح به عنوان کپی رایت اثر قرار دارد.

* با توجه به ماهیت این کاره و تغییر کلی طرح در صورت تغییر نظر و سلیقه شما بزرگواران، اطلاعات مورد نیاز پس از ثبت سفارش از شما دریافت می‌شود و پس از اولین نمایش طرح، قابل ویرایش نخواهد بود.

** میزان نظرات مثبت شما بزرگواران و نرخ لغو 0 درصد نشان اعتماد شما به هنر ایرانی ماست. رضایت اتفاقی نیست.


مواردی از استفاده‌های مهر خاتم :

 1. یادگاری زیبا و به یاد ماندنی
 2. هدیه جالب
 3. استفاده به عنوان تابلو
 4. استفاده به عنوان عکس پروفایل
 5. استفاده بعنوان لوگو
 6. استفاده در ایمیل ، نامه و نوشته
 7. و....

 

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

فایل نهایی با فرمت JPG مناسب ساخت مهر

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

  سایر کاره های emad-tvk