توضیحات کاره

من کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با بیش از 10 سال تجربه در زمینه وب مستری و تولید محتوا و فعالیت به عنوان ادمین چندین وب سایت معتبر، می تونم برای وب سایت شما به صورت 100% اختصاصی محتوای کامل و تخصصی تولید کنم. از نگارش حرفه ای متن گرفته تا پیدا کردن و ویرایش عکس ها برای تصاویر کاور و ... رو می تونم براتون انجام بدم. با نرم افزار فتوشاپ کاملاً آشنا هستم و در مورد ساخت و ویرایش تصاویر حرفه ای کاور یا تصاویر دیگه هیچ مشکلی ندارم.

من برای چندین سایت معتبر در زمینه های مختلف مطلب و مقاله اختصاصی نگارش کردم که در حال حاضر تقریباً همه اون مقاله ها و کلمات کلیدی مرتبطشون در صفحه اول گوگل هستن. من می تونم سایت شما رو با توجه به کلمه کلیدی و تکنیک های بازاریابی محتوا به صفحات اول موتورهای جستجو بیارم.

بنده کاملاً با اصول سئو آشنا هستم و می تونم یک مطلب کاملاً سئو شده و به اصطلاح سبز رو در وب سایت شما منتشر کنم. تمامی قوانین اصلی سئو و انتخاب کلمه کلیدی مناسب و ... رو به خوبی بلد هستم. چندین سال به عنوان مترجم مقاله های سئو و روش های کسب و کار اینترنتی فعالیت کردم و دانش سئوی من از یک وب مستر معمولی به یک وب مستر حرفه ای ارتقاء پیدا کرده. نکات ریزی در نگارش یک متن سئو شده فرا گرفتم که فکر نمی کنم هر کسی اون ها رو بلد باشه.

در ضمن به خاطر رشته دانشگاهی، بنده به صورت آکادمیک ترجمه و نگارش متن رو یاد گرفتم و با گذروندن چندین واحد مختص نگارش و دستور زبان فارسی، قادر به نوشتن یک متن گیرای فارسی مجذوب کننده و حرفه ای با رعایت قواعد نگارشی مثل پاراگرف بندی، نیم‌فاصله، تیتربندی و هرچیزی که یک مقاله کامل و بدون نقص لازم داشته باشه هستم.

من می تونم راجع به موضوعات مختلف به ویژه موضوعات مربوط به زمینه کامپیوتر، IT، تکنولوژی، موبایل های هوشمند، گدجت ها، بازی های ویدئویی و ... هم به صورت ترجمه شده و هم به صورت تولید محتوای اختصاصی (با بهره گیری از دانش و تجربه شخصی) یک مطلب کامل و خیلی جذاب تهیه کنم.

 

نحوه سفارش گیری به دو صورت کلی هست :

1. سفارش به صورت تولید محتوای متن بدون انتشار در وب سایت شما: در این حالت فقط متن مورد نظر شما درباره موضوع و کلمات کلیدی انتخابی ترجمه یا تولید محتوا میشه و در یک فایل Word یا PDF برای شما ارسال میشه. این حالت شامل عکس و لینک و برچسب گذاری و ... نیست اما باز هم اصول سئو و توجه به کلمه کلیدی در اون کاملاً رعایت میشه.

2. سفارش به صورت پکیج کامل تولید محتوا به همراه انتشار در وب سایت شما: در صورت ثبت این سفارش، شما پکیج کامل یک مطلب تمام عیار رو دریافت می کنید. در این پکیج نه تنها متن نگارش شده حرفه ای با کلمه کلیدی مناسب، بلکه قالب بندی مطلب، هدینگ ها، عکس های ادیت شده (با قابلیت افزودن واترمارک شما)، لینک های داخلی و خارجی، برچسب گذاری و پر کردن فرم سئو (در صورت استفاده از سیستم وردپرس) هم در سفارش شما انجام خواهد شد. در این حالت باید عناوین مطالب مورد نیاز و یا کلمات کلیدی انتخابیتون رو به من اعلام کنید تا مطلب مورد نظر رو در رابطه با اون تولید و نگارش کنم.

توجه: در این نوع سفارش، تعداد عکس ها به تعداد استاندارد و با توجه به مقدار متن تخمین زده می شود. در این مورد می توان قیمت عکس ها را به صورت مجزا نیز محاسبه کرد. این مسئله را در بخش درخواست پروژه اختصاصی و یا از طریق بخش ارسال پیام مطرح کنید.

 

تعرفه کاری بنده با توجه به موضوعات کاری متفاوت هست و از کلمه ای 50 تومن شروع میشه. لطفاً برای مشخص شدن قیمت نهایی پیام بدید تا تعرفه تولید محتوا برای کار شما بررسی بشه و بهتون اطلاع داده بشه.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

با توجه به نوع سفارش:

- امکان تولید محتوا بدون انتشار در وب سایت و ارسال سفارش در فایل های Word , PDF و روش های مشابه.

- امکان تولید محتوا و انتشار یک مطلب کامل در وب سایت یا بلاگ

(توضیحات بیشتر در بالا)

  • روش های تولید محتوا: گردآوری از چند منبع، تولید محتوای اختصاصی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از محتوا تولید شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

قیمت پایه  برای  یک مطلب کامل 350 کلمه ای 1 روز 18,000 تومان
سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.