توضیحات کاره

با سلام. من فارغ التحصیل کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم و می تونم به صورت تخصصی متن های شما رو از فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی ترجمه کنم. لطفاً دقت کنید که بنده به صورت آکادمیک پروژه های ترجمه رو انجام میدم و خبری از ترجمه ماشینی، تحت الفظی و ترجمه کلمه به کلمه نیست. ده ها پروژه دانشگاهی و غیردانشگاهی به زبان انگلیسی کار کردم و می تونم خیلی دقیق یک ترجمه اختصاصی انجام بدم. قابل ذکر هست که به خاطر رشته دانشگاهی و گذراندن چندین واحد دستور زبان و ادبیات فارسی، می تونم نگارش های روان و خوانایی در بخش ترجمه متون فارسی هم انجام بدم.

اگر با مباحث مربوط به ترجمه آشنا باشید حتماً می دونید آشنایی با مفاهیم و ساختار زبان فارسی و در کنار اون ترجمه های آکادمیک چقدر مهم هستن وگرنه تا دلتون بخواد مترجم ریخته!

نحوه قیمت گذاری کار بنده به صورت کلمه ای هست. برای ترجمه اختصاصی + ویراستاری و بازبینی انگلیسی به فارسی کلمه ای 30 الی 60 تومن (با توجه به زمینه کار) دریافت می کنم. با این حساب قیمت ترجمه یک صفحه استاندارد شامل 250 کلمه از 7500 تومان شروع میشه تا 15000 تومان.

برای ترجمه فارسی به انگلیسی هم در حالت عادی قیمت ها دو برابر محاسبه می شوند. پیشنهاد می کنم برای تعیین قیمت و سطح ترجمه از طریق بخش سؤال از فروشنده یا درخواست پروژه اختصاصی اقدام کنید تا در مورد قیمت نهایی به توافق برسیم.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

من می تونم بسته به خواسته شما، پروژه شما رو در قالب فایل PDF ، Word و یا به صورت یک مطلب کامل در وب سایت شما درج کنم.

  • از زبان: انگلیسی
  • به زبان: فارسی
  • نوع ترجمه: عمومی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از ترجمه ی انجام شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

قیمت پایه  برای  250 کلمه (یک صفحه A4) 1 روز 8,000 تومان
سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.