توضیحات کاره

بیش از 150میلیون کاربر اینستاگرام روزانه بنرهای اینستاگرام را مشاهده میکنند. با توجه به اینکه امکانات اینستاگرام نسبتاً جدید است این آمار خیلی رشد خواهد کرد. با در نظر گرفتن بازدهی بسیار زیاد تبلیغات بنری اینستاگرام ، ما به شما کمک می کنیم تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید .
تبلیغات در اینستاگرام یکی از روش های موثر با هزینه کم نسبت به برخی روش های دیگر می باشد . در چند سال گذشته هنگامی که روش تبلیغات پیامکی بر روی کار آمد ، بسیاری از شرکت های برای تبلیغ از مدل پیامکی استفاده میکردند و در اوایل یکی از روش های موثر به شما می رفت تا اینکه رفته رفته و استفاده بی رویه از ارسال پیامک تبلیغاتی ، این مدل توسط کاربران تلفن همراه به نوعی آگهی آزار دهنده تبدیل شد . اما می توان دو شبکه طلگرام و اینستاگرام را جزو برترین ها در عرصه تبلیغات مجازی بدانیم که میتوانید حتی به تنهایی و با راه اندازی یک کانال یا صفحه ی شخصی به تبلیغ محصول خود بپردازید بدانیم .

با توجه به بسته شدن و مشکل کاربران برای ورود با اپ طلگرام ، باید شاهد استقبال چند برابری و بیش از پیش کاربران برای تبلیغ در اینستاگرام باشیم و از مزایای این نرم افزار اجتماعی برای رونق کسب و کار خود استفاده کنیم .

۱- طراحی بنر با کیفیت : طراحی بنر اگر به صورت استاندارد و متناسب با محصول یا خدمات شما طراحی و در قالب گرافیک خلاقانه قرار گیرد نقش اساسی را در نمایش آگهی شما میگذارد . معمولا Banner  از محتوای تبلیغاتی ( شعارهای تبلیغاتی کوتاه و جذاب )  و اطلاعات جزئی از محصول و ویژگی های آن است تشکیل می شود .

۲- انتخاب متن تبلیغاتی : در کنار طرح ، شما میتوانید به صورت چند خط کوتاه در مورد ویژگی محصول یا خدمتی که ارائه می دهید بنویسید . دقت داشته باشید که برای ارائه متن تبلیغاتی در instagram توسط ناشران اگهی محدودیت هایی وجود دارد و شما می بایست برای اثر بخشی بیشتر به صورت کوتاه یک متن خلاقانه و تبلیغاتی مناسب تهیه کنید .

۳- جایگاه نمایش آگهی : تصور کنید شما یک طراحی مناسب در اختیار دارید ، یک شعار مناسب و موثر تبلیغاتی هم انتخاب کرده اید ، چیزی که میتواند تکمیل کننده این مورد ذکر شده باشد انتخاب یک جایگاه مناسب برای نمایش اگهی شماست . انتخاب این مرحله بسیار دشوار و گاها عواقب منفی مالی زیادی برای شما همراه دارد . برای اینکه بهترین صفحه یا پیچ را برای درج آگهی خود انتخاب کنید باید حساسیت و بررسی های مختلف را انجام دهید . یک صفحه ای که دارای بازدید واقعی مناسب ، نزدیک بودن موضوع آگهی با صفحه ی اینستاگرامی که میخواهد آگهی شما به نمایش در آورد از مهمترین ویژگی یک جایگاه مناسب نمایشی می باشد . خصوصا هنگامی که راه های مختلفی برای پذیرش تبلیغات در اینستاگرام پیش روی شما قرار میگیرد .

تبلیغات به صورت متن و یا ترکیبی :

برای استفاده از  این بخش کافی است یک بنر تبلیغاتی خوب و استاندارد  در قالب یک تصویر داشته باشید و با استفاده از چند خط متن تبلیغاتی به صورت ترکیبی تبلیغ خود را قرار دهید .
تبلیغات آلبومی ! :

شاید خیلی از کاربران از این روش به صورت درستی استفاده نمیکنند ، البته کار سختی به نظر نمی رسد اما کمی با دقت و توجه ویژه به آن می شود یک نتیجه فوق العاده از آن بدست آورد . این روش بدین صورت عمل میکند که شما به طور مثال ۵ محصول مرتبط و مشترک با هم در اختیار دارید و صرفا جنس و مبلغ آن تفاوت دارد ، به این ترتیب اگر شما یک فروشنده پوشاک باشید ۵ شلوار و یا ست لباس داشته باشید می توانید برای هر کدام طراحی بنر انجام دهید و آن را به صورت یک آلبوم چند تصویره به اشتراک بگذارید ، با اینکار کاربر می تواند به صورت اسلاید به سمت چپ و راست رفته و بنرهای شما را مشاهده کند

در پایان شما می توانید کلیه نیازهای تبلیغاتی گرافیکی خود را در زمینه طراحی بنر برای پست و استوری های خود به ما بسپارید و با خیال آسوده در صفحه ایینستاگرام خود فقط بر روی دکمه share! کلیک کنید!

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

تحویل فایل یا فایل های طراحی شده با پسوند JPG با کیفیت مناسب برای آپلود در اینستاگرام و صفحات اینترنتی

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  طراحی هر استوری تبلیغاتی 3 روز 22,000 تومان
  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +5,000 تومان
  پکیج طراحی 4 استوری +1 روز +35,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.