توضیحات کاره

من میتونم برای پیج اینستاگرام شما محتوا جذاب و با کیفیت تصویر خوب  تا 1 دقیقه جمع اوری کنم  . این محتواها شامل موضوعات مختلف از قبیل ورزش های خطرناک و خلاقیت و حیوانات و رقص و استعداد یابی و منظره های حیرت انگیز و خنده دار و عجیب غریب و ... باشه .

 یک پکیج کامل از ویدیو های سرگرمی که شامل 200 عدد ویدیو با کیفیت مناسب پست و 300 عدد ویدیو جالب مناسب استوری یکجا و اماده تحویلتون بدم .

در ضمن تمام این ویدیو ها بدون لوگو و ادرس پیج و بدون حاشیه هست و اماده بارگذازی . با یه سرچ ساده تو محیط اینستاگرام میتونید متوجه بشید که اکثر پیج های سرگرمی کلیپ های اماده و حتی بی کیفیت با لوگو و حاشیه پیج های دیگر رو استفاده میکنن که نه از نظر اصول اخلاقی درست هست و نه زیبایی بصری داره .

برای جمع اوری این ویدیوها زحمت زیادی کشیده شده و جاهای مختلفی از جمله یوتوب اپارت پیج های معروف خارجی جمع اوری شده و ازونجا که بیش 90 درصد وقت اینستاگرامرها به پیداکردن کلیپ و ادیت اماده سازی هدر میره من میتونم اینکارو با هزینه بسیار پایین و کیفیت راضی کننده برای شما انجام بدم .

تولید محتوا اختصاصی با لوگو و قاب تا سقف 1دقیقه 5000 تومان

300 ویدیو استوری + 200 ویدیو مناسب پست 75000 تومان

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

چیزی که ما به شما میدهیم لینک دانلود فایل فشرده 200 کلیپ مناسب پست و 300 کلیپ زمان کوتاه مناسب استوری به صورت mp4  است .

  • روش های تولید محتوا: گردآوری از چند منبع

مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

قیمت پایه  برای  300 ویدیو استوری+ 200 ویدیو پست 1 روز 75,000 تومان
انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +2,000 تومان
رعایت اصول سئو   +0 تومان
سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

سایر کاره های siayavash