توضیحات کاره

بنده دارای لیسانس مترجمی زبان و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی میباشم.در متون ترجمه شده مترجمان میتوانند از دو روش استفاده کنند که اسان ترین روش ترجمه ی تحت اللفظی (word for word)میباشد به این معنا که مترجم کلمه به کلمه متن را ترجمه کرده و به مفهوم کلی متن و ساختار های زبان مقصد توجه چندانی ندارد اما در روش دوم یعنی ترجمه ی ازاد (communicative)که در ان مترجم بسته به معنا و مفهوم و ساختار زبان مبدا و مقصد  ترجمه را انجام میدهد و به همین خاطر در این روش درصد خطا کمتر و ترجمه سلیس و روان و قابل فهم میباشد و از کیفیت بهتری برخوردار است.

به همین غلت بنده تمامی سفارشات ترجمه ی شما را با روش ازاد و با توجه به مفهوم کلی متن ترجمه کرده و با بهترین کیفیت تحویل خوهم داد.

  • ترجمه عمومی
  • ترجمه سیاسی 
  • ترجمه مطبوعاتی و اخبار

انجام میشود

همچنین قادر هستم در زمان درخواستی شما متون انگلیسی را به همراه تایپ سریع به فارسی ترجمه کرده و تحویل دهم.به صورت تضمینی متون شما را به بهترین ترین شکل ترجمه خواهم کرد.قیمت گذاری کار بنده برای هر یک صفحه که شامل 250کلمه میباشد سه هزارتومان میباشد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

 سفارش ترجمه ی  مشتری را به صورت فایل ورد یا پی دی اف بسته به درخواست و میل مشتری تحویل خواهم داد.

  • از زبان: انگلیسی
  • به زبان: فارسی
  • نوع ترجمه: عمومی

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

نمونه ای از ترجمه ی انجام شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

تحویل به صورت تایپ شده +1 روز +2,000 تومان
برای یک صفحه   در 2 روز
با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.