توضیحات کاره

اینجانب به نرم افزار های adobe photoshop و adobe illustrator کاملا مسلط بوده و توانایی تولید لوگو شما (در صورت داشتن طرح ) و باز طراحی و تبدیل عکس چهره به کاراکتر کارتونی و یا به صورت حرفه ای تر به حالت نقاشی دیجیتال و وکتور آرت را دارم . خدمات دیگری مثل روتوش عکس و طراحی پوستر های نمایشگاهی رو نیز انجام میدم . در خصوص قیمت دهی به خدمات بنده هزینه های تبدیل طرح لوگو شما به لوگوی استاندار و طراحی پوستر نمایشگاهی  با نرم افزار ها از 20 هزار تومان تا 70 هزار تومان بر اساس رضایت مشتری و مدت زمان صرف شده بر روی کار محاسبه شده و درخصوص طراحی کاراکتر و تبدیل عکس به وکتور آرت و نقاشی دیجیتال قیمت ها از 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان بر اساس رضایت مشتری و مدت زمان صرف شده محاسبه می گردد . خدمات روتوش عکس و افکت های آتلیه ای نیز از 15 هزار تومان تا 45 هزار تومان بر اساس رضایت مشتری و مدت زمان صرف شده محاسبه میگردد .  

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس خرید محصولات ، به مشتری فایل عکس به فرمت های PNG و JPG و با هر کیفیت تصویری که مشتری بخواهد به او تحویل داده می شود .درخواست مشتری برای دریافت  فایل لایه باز نرم افزاری ، بلامانع است . 

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  ارسال فایل لایه باز   +7,500 تومان
  ارسال ست کامل پس زمینه ای برای سایت و یوتیوب و موبایل و دسکتاپ و ... +1 روز +10,000 تومان
  برای قیمت پایه تبدیل چهره به نقاشی دیجیتال   در 2 روز
  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های Pouya.R.N