توضیحات کاره

همه ما بارها این جمله را شنیده‌ایم که (ارزش یک تصویر بیش از هزار کلمه است). این جمله بیانگر ارزش و کارایی ارتباط تصویری است و حقیقت امر آن است که بیشترین دریافت ما از محیط پیرامون به ‎وسیله قوه بینایی صورت می‌گیرد و مغز ما علاقه زیادی به تجزیه ‌و تحلیل اطلاعات به‌ صورت تصویری دارد؛ بر همین اساس اگر اطلاع ‌رسانی و انتقال پیام به کمک تصویر صورت پذیرد، اثرگذاری و مدت ماندگاری آن در ذهن مخاطب 60% بیشتر نسبت به همان موضوع در ساختار متنی خواهد بود.
اینجاست که اینفوگرافیک ‌ها به کمک ما می‌آیند. اینفوگرافیک ‌ها اطلاعات و داده‌های پیچیده و زیاد را با حفظ تمامی موارد مهم در قالبی ساده به صورت تصویری ارائه می نمایند.

 

در صورت به دریافت فایل لایه باز، باید درخواست یک پروژه اختصاصی بدهید و هزینه ی مربوطه را پرداخت نمایید.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

در پایان پس از دریافت اطلاعات اولیه و آنالیز اطلاعات و انجام طراحی؛ شما دارای یک تصویر می باشید که قابلیت چاپ به صورت دیجیتال، افست و انتشار در فضای وب را دارد.

همچنین بسته به نیاز شما امکان تحویل اینفوگرافیک چاپ شده بر روی تخته شاسی 70 * 100 نیز وجو دارد.

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  یک نمونه اینفوگرافیک قابل ارائه در این کاره که  به سفارش معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان جهت شهر و 15 منطقه  شهرداری، پس از آنالیز اطلاعات طراحی گشته را از اینجا می توانید دانلود و مشاهده نمایید.

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  با توجه به زمان آخرین فعالیت فروشنده، پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش به ایشان پیام دهید و از پاسخگویی ایشان مطمئن شوید.

  نظرات برخی از مشتریان

  1
  0
  loading

  سایر کاربرانی که به این کاره علاقه داشتند، این کاره‌ها را نیز پسندیده‌اند :

  loading

  سایر کاره های MHAshtari