توضیحات کاره

قیمت گداری بطور کلی در ابتدا به کیفیت موردنظر مشتری در تحویل کار بستگی داره و اینکه متن بایدبررسی بشه تا ویراستار و مشتری هر دو از میزان وقت و توجهی که پروژه برای تکمیل شدن میطلبه وانواع ویرایشی که باید صورت بگیرهآگاه بشن و تصمیم درست بگیرن.

اما مبنای من برای هر صفحه (250 کلمه ای) 5000 تومان خواهد بود.

متن رو از لحاظ ادبی و تناسب جملات و یکپارچگی برای انتقال سریعتر مفهوم و ویرایش های ساختاری بررسی میکنم و اگر قبل از سفارش دوست داشتید نمونه ای از کارها و حتی نوشته های من رو بینید تا برای سفارش تون دقیق تر تصمیم بگیرید،نگران نباشید..من میتونم نمونه کارهام رو در اختیارتون بذارم تا با نحوه ی کار من هم آشنایی پیدا کنید.
 

 • اگر در خصوص ویرایش پایان نامه تون مراجعه میکنید،لطفاً  ابتدا آئین نامه یا راهنمای نحوۀ نگارش پایان نامه دانشگاه محل تحصیل را بطور دقیق مطالعه کرده تا متوجه دستورالعمل ها یا احیاناً اشکالات مربوط به اون باشید.این نکته کمک میکنه تا در مورد درخواست تون واضح تر با صرف وقت کمتری صحبت کنیم ومن هم وقت کافی برای بررسی صحیح درخواست تون رو داشته باشم عزیزان. و نتیجه بهتری بگیریم.
 • قیمت بصورت توافقی خواهد بود لطفا قبل از واریز با من در ارتباط باشید. 
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

در مورد نحوه ی تحویل کار اگر پیشنهادی دارید میتونید با من در میون بذارید تا هماهنگ بشیم ولی بطور کلی فایل تحویل داده شده بصورت ورد و پی دی اف خواهد بود. 

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از ویراستاری انجام شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

  برای هر صفحه ویرایش   در 2 روز
  پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش، جهت هماهنگی برای انجام کار به این فروشنده پیام دهید.
  اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.

  سایر کاره های H.nezhad