توضیحات کاره

 امروزه فعالیت بسیاری از اشخاص و یا کسب و کارها در شبکه های اجتماعی(و یا حتی حقیقی!) بسیار زیاد و چشمگیر شده است و ممکن است دنبال کنندگان زیادی داشته باشند، از این رو داشتن یک پروفایل زیبا، کارت ویزیت جذاب یا لوگوی چشم نواز می تواند دغدغه این گروه باشد(صَد البته سایر افرادی که به جذابیت پروفایل، کارت ویزیت یا لوگوی خود اهمیت می دهند نیز، می توانند گروه هدف این کاره باشند)!

 بنده در این کاره طراحی تایپوگرافی و کالیگرافی اسم شما، عنوان کسب و کار شما، دست نوشته شما و یا حتی اشعار را برای شما انجام می دهم...

 اگر نیازی که دارید، به نمونه کارهای قرار داده شده شبیه نیست یا ذهنیت متفاوتی نسبت به طراحی مورد نظر خود دارید و یا هرچیز دیگری که در ذهن دارید که فکر می کنید مبدع طرح زیباتر و جذاب تری می شود، حتما آن مورد را با بنده قبل از ثبت سفارش در میان بگذارید!

سفارشات طراحیِ بنر، کارت ویزیت، پوستر، لوگوتایپ، لوگو و ... نیز پذیرفته می شود{از طریق قسمت "ایجاد پروژه اختصاصی" اقدام کنید}.

 

• ضمنا به زودی گزینه سایه زنی(کالیگرافی) دو پهلو نیز به منوی "انتخاب جزئیات و ثبت سفارش" اضافه خواهد شد...

نمونه ای از سایه زنی دو پهلو رو می توانید در نمونه های درج شده در بالای صفحه مشاهده فرمایید{آخرین نمونه...}.

 

♦️ هزینه درج شده (39000 تومان) جهت سفارش هایی است که یک تا سه کلمه ای باشند، در غیر اینصورت از طریق بخش پروژه اختصاصی اقدام کنید

♦️ جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر به

https://t.me/EbrahimINGArtworks

یا

http://www.EbrahimING.ir

مراجعه کنید.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 


   یک فایل png(بدون پس زمینه) تنها ازعنوان کار طراحی شده

+یک فایل jpg(دارای پس زمینه مانند نمونه کارها) با کیفیت بالا

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    فروشنده‌ی این کاره به مرخصی رفته است.

    سایر کاره های EbrahimING