توضیحات کاره

با نام و یاد خداوند متعال

تعداد اعضای کانالتون کمه ؟ دوست دارین شما هم هر روز تبلیغ بگیرید برای کانالتون و کسب درآمد کنین ؟ (البته به روش درستش)، میخاین اعضای کانالتون زیاد بشه ولی نمیدونین چطوری ؟

بنده کار افزایش تعداد اعضای کانال های تلگرامی رو انجام میدم ، اعضا به شکل اجباری داخل کانال عضو میشن پس تضمینی به ماندگاری و بازدید زدن اونا روی پست هاتون وجود نداره یا کمه میزانش و هیچ کسی هم نمیتونه تضمین بده !!! اما این روش خوبی های خیلی زیادی داره به همین دلیله که در طول روز کانال های بزرگ به تعداد دفعات زیاد درخواست ادد ممبر به همین روش رو دارند.

* کار با شرایط خاص انجام میشه و کانال شما باید مناسب باشه برای اد کردن ممبر، کانال های غیراخلاقی و فال و کانال هایی که چند روز از تشکیلشون گدشته باشه انجام نمیشه کارشون :)))

* ریزش ممبر در اد اجباری بین 30 تا 70 درصد هستش و این یه واقعیته که همه باید بدونین و هیچ کسی نمیتونه براتون بدون ریزش ممبر بزنه که اگر بزنه بدونین فیک و هیدن قاطی دریافت کردید!

بنده ریزش و نه ویوی ممبر ها رو تضمین نمیکنم اما ممبر واقعی بودن رو تضمین میکنم :)) 

******

نکات مهم :

نکته خیلی مهم : بنده فعلاً در زمینه اد اجباری عادی فعال هستم اما این اد ممبر (اد اجباری) همون طور که استحضار دارید در حد عالی نیست و ریزش در اون بالاست که نیاز دونستم خدمت دوستان عزیز عرض کنم.

نکته مهم 1:سفارش ها به محض بررسی کانال شما انجام می شود. و این فرآیند ممکن است کمی زمان ببرد(فقط جهت اطلاع و پوزش قبل از انجام کار)

 

نکته مهم 2:قبل از سفارش حتماً پیام بدین تا کانال شما رو بررسی کنم همچنین مطالبی که در ارتباط با تضمین یا عدم تضمین ریزش عنوان کردم رو بخونین عزیزان

 

نکته 3:ویو یا بازدید فیک روی پست ها هم میزنم به شکل  روزانه که در ارتباط با اونا هم میتونین پیام بدین برای اطلاعات بیشتر

 

نکته 4: با توجه به محدودیت های تلگرام و اندازه ی پنل ارائه ی دهنده ی خدمات، سفارش پایین 7 کا پذیرفته نخواهد شد.

 

نکته 5: برخی طرح های ویژه به مناسبت ایام و روزهای مبارک داریم که با پیام به بنده میتونین از نوع این طرح ها و تفاوتشون با بقیه طرح های کاره اطلاع پیدا کنید.

******

ویژگی ها :

واریز ممبر در زمان کوتاه 

اد کردن تعدادی ممبر اضافه در هر سفارش

******

تعرفه های ادد ممبر اجباری  به شرح زیر می باشد :

به طور معمول هزینه ی ارائه ی خدمت به دوستان عزیز بین 15000 تومان تا 35000 تومان هست که مبلغ دقیق با توجه به تعداد ممبر فعلی کانال، ریزش کانال، و زمینه فعالیت کانال مشخص شده و به عرض رسانده می شود.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

* ممبر به تعداد سفارش داده شده + تعدادی هدیه

* شات از شروع و پایان کار

* ارائه گزارش کار در هر زمانی که سفارش دهنده خواست قبل از اتمام کار

 

  • افزایش ممبر به: کانال
  • نوع ممبرها: واقعی
  • موقعیت جغرافیایی ممبرها: ایرانی
  • فعالیت ممبرها: فعال

توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

برای انجام این کاره از تلگرام های غیر رسمی استفاده می شود

مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

قیمت پایه  برای  1 کا ممبر اجباری کانال های تلگرامی 1 روز 8,000 تومان
سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.