توضیحات کاره

توجه: لطفاً درخواست شماره تلفن یا انجام کار خارج از وبسایت نفرمایید. از پاسخ دادن به چنین درخواست هایی، معذوریم.

توجه: بهینه سازی سرعت  برای تمام مشتریان به صورت رایگان خواهد بود. بهینه سازی سرعت برای کسب نتایج فوق العاده در GTmetrix هم جزوی از پروژه است و هزینه اضافه ای برای آن پرداخت نخواهید کرد. /  فیلم آموزشی مخصوص کار با سایت در صورت درخواست مشتری و با هزینه کمی تهیه می‌شود.

چند نمونه کار من (تمام پروژه‌ها در همین سایت و بر اساس نظر مشتریان گرامی انجام شده):

نسخه جدید وبسایت خبری و  نقد: ipiramid.com (با سرعت فوق‌العاده 99 در Gtmetrix)

نسخه جدید وبسایت جدید مس به طلا: mesbetala.com

فروشگاه محصولات آرایشی مادوا : madva-care.com

 فروشگاه - ورکشاپ آزی‌استودیو (زبان انگلیسی): www.azistudio.com.au

سایت شرکتی نمونه کار آترون (دو زبانه): aatron.ir

وبسایت گروه معماری مانشت (زبان انگلیسی): Maanesht.com

صفحه اصلی وبسایت دکتر صالحی: drsomaiehsalehi.com

*مزیت این کاره چیست؟

پس از توافق اولیه درباره سایت و طراحی آن، نمونه ویدیویی به شما نمایش داده شده و در صورت رضایت، بر روی هاست پیاده سازی می شود. | قرارداد ما و شما به طور کاملاً شفاف و واضح خواهد بود.| سرعت سایت شما به طور رایگان بهینه می‌شود (برخی افراد برای همین کاربه تنهایی هزینه های زیادی می‌گیرند! )

*قیکن مناسب در کنار تضمین کیفیت

برخی از افراد به دنبال  کاری با قیمت پایین و فاقد ارزش هستند. این دسته از افراد، اهمیتی به طراحی اصولی وبسایت و کیفیت کار نمی دهند. این کار در حد نصب یک قالب نیست و طراحی بر اساس سلیقه مشتری و بهینه سازی اصولی آن اهمیت دارد. همچنین اگر تنظیمات کار به درستی انجام نشود، هیچ نتیجه ای در گوگل نخواهید گرفت و کاربری به سمت شما جذب نخواهد شد! این یعنی یک شکست برای شما و بر باد رفتن کامل هزینه! ما می توانیم یک سایت کاربرپسند که از نظر سرعت و سئو بهینه باشد، طراحی کنیم. حالا شما بگویید کار با قیمت پایین می خواهید یا کاری به بتوانید بر روی آن سرمایه گذاری کرده و از هزینه های اضافی در آینده جلوگیری کنید؟

 

- هاست و دامنه مناسب:  برای نصب وردپرس به همراه قالب و افزونه‌ها لازم است خودتان فضای هاست را خریداری کرده و اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید. توجه کنید که انتخاب هاست مناسب، تاثیر مستقیمی در سرعت سایت و سهولت دسترسی به آن دارد. بنابراین در ابتدا برای انتخاب بهترین هاست و دامنه با ما مشورت کنید. - توجه کنید که طبق قوانین سایت، ما حق تهیه هاست و دامنه را برای کارفرمای گرامی نداریم اما مشاوره کامل برای انجام این کار را ارائه خواهیم کرد.

- نصب قالب و افزونه‌های ضروری + افزونه‌های حرفه‌ای و پولی:  به شما اطمینان می‌دهیم که یک سایت شخصی، خبری، مجله، شرکتی، فروشگاهی، نمونه کار و .... را با بهترین کیفیت تحویل خواهید گرفت. بدون شک می‌توانید با انتخابی قالبی مناسب، سایتی بی‌نظیر داشته باشید. آخرین نسخه وردپرس به همراه افزونه‌های ضروری نصب خواهند شد و سپس سایت شما به بهترین شکل راه‌اندازی می‌شود. (توجه: کار نصب قالب و افزونه و راه اندازی سایت، یک بار انجام می‌شود و باید برای دسترسی دائمی به بروزرسانی‌ها خودتان آن را تهیه کنید)

- طراحی منو، دسته‌ها، برگه تماس و برگه درباره ما و برگه‌های دیگر: ساخت منو و دسته‌ها بر اساس اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید انجام خواهد شد.

- راه اندازی فروشگاه ووکامرس (قابلیت فروش محصول فیزیکی و دانلودی): طراحی فروشگاه شما بر اساس ووکامرس و به بهترین شکل ممکن. برای اطلاع از جزئیات با من در ارتباط باشید. در صورت نیاز سیسنم فروش حق عضویت نیز برای شما تنظیم و نصب می‌شود.

- سایت کاملاً ریسپانسیو و بهینه شده برای نمایش در موبایل: گوگل در چند سال اخیر توجه ویژه‌ای به نسخه موبایل سایت ها داشته و می‌توان گفت که مویابل اکنون بیشنر از نسخه دسکتاپ اهمیت دارد.

- آموزش استفاده از بخش‌های مختلف (ویدیوی اختصاصی): در صورتی که توانایی و تجربه کار با وردپرس را ندارید. با ساخت ویدیوی مخصوص شما، مدیریت بخش های مختلف را آموزش خواهیم داد.

- طراحی انواع فرم برای دریافت سفارش و حتی فروش: امکان طراحی انواع فرم های حرفه ای بر اساس نظر کارفرما وجود دارد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

شما پس از خرید و اتمام کار، یک سایت وردپرس باکیفیت، سریع و مطابق با نظرتان دریافت می‌کنید.

 

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از سایت طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  طراحی سایت وردپرس + بهینه سازی سرعت 5 روز 500,000 تومان
  راه اندازی فروشگاه فیزیکی یا دانلودی +3 روز +300,000 تومان
  ویدیوی آموزشی کامل کار با سایت +1 روز +100,000 تومان
  دو زبانه کردن با WPML +3 روز +150,000 تومان
  سیستم فروش حق عضویت +3 روز +80,000 تومان
  اتصال پیامک به سایت   +50,000 تومان
  ایجاد قابلیت چندفروشندگی +4 روز +200,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

  سایر کاره های aminwp