ach1992
100% نظر مثبت
از 257 سفارش
2% نرخ لغو فروش ها
خریدی را لغو نکرده

پروفایل « ACh »

  •   از تهران
  •   میانگین زمان پاسخ‌گویی : 3 ساعت
  •   عضویت در انجام میدم : 2 سال و 6 ماه و 1 روز پیش
  •   آخرین فعالیت در سایت : امروز
  •   گلایه از این کاربر

تیم ACh متشکل از متخصصان برنامه نویسی، طراحی و گرافیک، دیجیتال مارکتینگ، امنیت، سئو و بهینه سازی بوده که آماده خدمات دهی به همه شما عزیزان می باشد.

اعضای تیم ACh داری بیش از 10 سال سابقه خدمات دهی در وب می باشند و مشتریان زیادی در این حوزه داشته اند و دارند.

از ویژگی های شاخص این تیم می توان به تخصصی انجام دادن هر بخش از کار اشاره کرد. به عنوان مثال بسیاری از خدماتی که در سایت انجام میدم ارائه می شود معمولا به صورت فردی توسط یک فریلنسر خاص انجام می شود ولی اگر شما سفارش را توسط تیم ACh ثبت کنید هر بخش از کار و پروژه توسط متخصص حرفه ای همان حوزه و با دقت و حساسیت بسیار بالا انجام می شود.

یکی دیگر از ویژگی شاخص ما پشتیبانی حتی بعد از تحویل گرفتن سفارش می باشد! بله! همانطور که میدانید در انجام میدم سازوکاری جهت اینکه بعد از تحویل سفارش شما بتوانید پشتیبانی دریافت کنید وجود ندارد ولی تیم ما همواره به سوالات و مشکلات مشتریان گذشته خود پاسخ داده و آنها را در جهت رفع مشکل یاری می کند.

لطفا در نظر داشته باشید امضای تیم ACh (آدرس سایت ما ach.li) در پروژه های انجام شده بخشی از پروژه می باشد و جهت حذف آن باید هزینه جداگانه ای در نظر بگیرید و در صورتی که بدون اطلاع ما امضا توسط مشتری حذف شود تمامی خدمات پشتیبانی از نظر ما کان لم یکن می باشد. و تیم ما حق شکایت را برای خود محفوظ می داند.

برخی از خدمات ارائه شده توسط تیم ما در کاره های زیر موجود است همچنین شما می توانید نظرات مشتریان مارا مطالعه کنید و مطمئن باشید کسب و کار خود را به گروهی حرفه ای و زبده می سپارید.

سایر کاره های «ACh»

پروژه اختصاصی خود را درخواست کنید

ach1992
من میتونم پروژه اختصاصی شما را هم انجام دهم.
درخواست پروژه اختصاصی