SEO-ONE
100% نظر مثبت
از 41 سفارش
2% نرخ لغو فروش ها
خریدی را لغو نکرده

پروفایل « SEO-One »

  •   از تهران
  •   میانگین زمان پاسخ‌گویی : 1 ساعت
  •   عضویت در انجام میدم : 1 سال و 3 ماه و 21 روز پیش
  •   آخرین فعالیت در سایت : امروز
  •   گلایه از این کاربر

قوی ترین بکلینکهای لایه ای PBN را تقدیم شما می کنیم.

* بک لینک چیست؟

بک لینک در واقع لینکی هست که مستقیم یا غیر مستقیم از طریق کلید واژه های هدف یا عمومی به وب سایت مورد نظر شما ارجاع داده می شود.

ما سایت شما را برای بهینه سازی موتور جستجو یا SEO، طبق کلید واژه های شما آماده سازی می کنیم.
دوستان گرامی، تیم ما برای شما Backlinks مورد نیاز سایت شما را با کیفیت بین المللی درست می کند.
کافی است که کلید واژه های مورد نیاز خود را بدهید تا بر اساس آن برای شما بک لینک مورد نیاز شما را بسازیم که شامل انواع ردیف یک و نیز چند ردیفه ردیف 1، 2 و 3 یا 4 می باشد که به صورت Web 2.0 sites، Web 2.0 Profiles ،Social Bookmarking می باشد و از ip آدرس های متنوع نشات می گیرند تا رنکنیگ کلید واژه های شما بهتر برای موتورهای جستجو انجام شود. کیفیت لینکها مطابق الگوریتم گوگل Panda 4.2 می باشد که از نظر سیو ایمن (سئو کلاه سفید) می باشد.

هر بک لینک فارسی دارای یک مقاله منحصر به فرد می باشد که یک عدد لینک ردیف 1 یا ردیف 2 یا بالاتر در آن به کار رفته است (رپورتاژ آگهی) یا Short Article.

توجه-کلید واژه های شما می تواند به زبان های رایج باشد.

از طرف دیگر ما میتوانیم برای شما بک لینک های متنوع دیکر مانند Guestbook posts, Forum posts ، Articles , Wikis, Blog comments, Url shortenters و نیز INDEXERs, REFERRERs, TRACKBACKs با کیفیت بین المللی درست کنیم.


آیا می خواهید در صفحه اول گوگل دیده شوید؟

گروه SEO ONE افتخار کمک به شما را دارد.

ما با توجه به جایگاه کنونی کلیدواژه های شما چندین استراتژی را پیش می گیریم که برخی از آن ها را به صورت اختصاصی برای شما انجام میدیم.

طی سال ها تجربه و دانش بسته 1 و به ویژه بسته 2 بهترین تاثیر بر جایگاه و ترافیک ارگانیک کلیدواژهها داشته اند.با تشکر از اعتماد شما

****** (خواهشمندیم مطالعه بفرمایید) ******

"نکته مهم در مورد افزایش رتبه در گوگل"
متاسفانه بسیاری از افراد به خصوص هم میهنان ایرانی، از نحوه فرآیند سیو آگاهی نداشته و تقاضای گارانتی یا تضمین صفحه یا نتیجه اول گوگل می کنند. در پاسخ به این دسته از دوستان باید بگوییم که چیزی به نام ایجاد افزایش رتبه تضمینی با گارانتی در صفحه یا نتیجه یک گوگل وجود ندارد و کسانی که این تبلیغ رو می کنند با ریسک خودشان این کار رو انجام می دهند و این کار اصلا حرفه ای نمی باشد.

بزارین یه مثال بزنیم، مثلا شما ماهی 300 ملیون تومان بابت هزینه اجاره تابلوی تبلیغات شرکت خود که کنار خیابان هست می پردازید. شما نمی توانید انتظار داشته باشین که همه به تابلوی شما نگاه کنند و از محصول شما خوششان بیاید، ولی اگر تابلو زیبا و اصولی ساخته شود این احتمال وجود دارد که مخاطبان بیشتری جذب محصول شما و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشید. در هر صورت شرکت تبلیغاتی هزینه و اجرت خودش را می گیرد و کاری ندارد که شما 1 ملیارد سود کردید یا 1 ملیون تومان. حالا اگر شما 1 ملیارد سود کرده باشید، آیا حاضرید به تبلیغ کننده بخشی را به عنوان پورسانت بدین؟ خیر!

مثال دیگر:
زمان خرید لباس شما، آن را می بینید و اگر خوشتان آمد، هزینه ای میدهید، دقیقا مثل بکلینک های ما که وقتی تحویل می دهیم همان مشخصات تعهد شده را دارند، با این تفاوت که عمر بسیار طولانی تری از لباس خریداری شده دارند، چرا که اگر بعد از یک سال به فروشنده بگویید که بعد از شتسشو رنگش پریده، هیچ فروشنده ای پول شما را پس نمیدهد.

راه دیگه برای ترافیک سایت شما گوگل ادز هستش، و گوگل بابت کلیک بروی تبلیغات سایت شما هزینه می گیرد... و آیا اگر این کلیک ها منجر به فروش محصول شما نشود، آیا میتوانید از گوگل پولتان را پس بگیرید؟ خیر!!

بنابراین گروه های بهینه سازی رتبه دهی سایت، هزینه و اجرت ساخت بکلینک و تبلیغ کردن را می گیرند با هدف اینکه سایت شما بیشتر دیده شود. این بکلینک ها تاثیر مثبت بر رتبه کلیدواژه های شما خواهند داشت و جایگاه سایت شما بستگی به میزان و درستی استفاده از آنها دارد.

در بحث بهینه سازی نتایج در موتور های جستجو یک سری اصول وجود دارد، از جمله ساختن بک لینک دارای اتوریتی دامنه و یا منحصر به فرد بودن ساختار بک لینک و نیز محتوای آن و غیره که این ها باید ملاک قرار گیرد.

در واقع دانش بهینه سازی موتور جستجو دانشی هست که از غرب گرفته شده و آن ها بهتر می دانند و جهت اطلاعات بیشتر که چرا گارانتی و تضمین در این حیطه اصولی نیست، لینک های زیر را مطالعه کنید:
:

https://www.forbes.com/sites/joshsteimle/2014/12/16/why-the-best-seo-firms-dont-offer-guaranteed-results/?sh=485e2abf9f8a

https://www.outerboxdesign.com/search-marketing/search-engine-optimization/scam-behind-guaranteed-SEO-rankings

https://moz.com/blog/why-reputable-seo-firms-dont-promise-guaranteed-search-engine-rankings

اگر دلایل کلی که چرا یک بهینه ساز خوب و حرفه ای هیچ وقت تضمین رتبه یا صفحه نمیدهد، به اختصار به چند مورد می پردازیم:
1. شما هیچگاه اطلاعی از میزان کار و سرمایه گذاری رقیبان خبر ندارید.
2. بک لینک ها مکمل سایت شما هستند و اگر به هر دلیلی تغییراتی در سایت تون ایجاد کنید که از نظر سیو مشکل ساز باشد، رتبه شما کاهش می یابد. مثال: مانند حذف برخی لینک ها، استفاده نادرست از انکر تکست ها، مشکل در ریدایرکت ها، تغییر ناگهانی محتوا و غیره.

حتی ممکن است برخی ها تضمین رتبه بدهند ولیکن با سیوی کلاه سیاه رتبه خوبی موقتا به شما بدهند، ولی بعد از گذشت اندک زمانی رتبه شما دچار افت و گاهی نیز آسیب جبران نا پذیر وارد می شود.

به ما اعتماد کنید
ما اهل دانش و عملیم !
موفق باشید

سایر کاره های «SEO-One»

پروژه اختصاصی خود را درخواست کنید

SEO-ONE
من میتونم پروژه اختصاصی شما را هم انجام دهم.
درخواست پروژه اختصاصی