توضیحات کاره

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر قصد راه اندازی یک سایت با مدیریت محتوای وردپرس را داشته باشید باید بدانید که در همین قدم اول نصب صحیح و تنظیمات اولیه سیستم وردپرس اهمیت بسیار بالایی دارد . 

اگر وردپرس به درستی نصب و تنظیم نشود ممکن است در آینده مشکلات امنیتی و مشکل در سئو برای شما به وجود آیند . همچنین عدم تنظیم بودن هاست و وردپرس باعث اعمال بار و پردازش اضافه به هاستینگ شده که در این صورت یا سایت شما غیر فعال می شود یا هاستینگ از شما میخواهد پلن رو را ارتقا دهید که این کار هزینه زیادی را برای شما به وجود می آورد . 

نصب صحیح وردپرس و قالب و افزونه های ضروری برای کار با این سیستیم نیازمند تجربه در نصب و تنظیم است . زمان زیادی میبرد تا بهترین افزونه ها را شناسایی کنید و بهترین تنظیمات برای هر کدام را با آزمون و خطا به دست آورید . همچنین هر قالب وردپرس تنظیمات خواص خود را دارد و برای کسی که برای اولین بار از یک قالب استفاده می کند قطعا خیلی از تنظیمات و قسمت ها نامفهوم هستند .

وقت طلاست ... شما می توانید بدون این که وقت خود را صرف یادگیری از طریق آزمون و خطا کنید با هزینه ای مناسب سایت خود را با بهترین شکل تنظیمات و ظاهر تحویل بگیرید و شروع به ارسال مطالب و محصولات خود کنید . 

 

خدماتی که توسط ما در این کاره ارائه می شود : 


1. نصب و تنظیم اولیه وردپرس و کانفیگ هاست
تنظیمات مناسب هاستینگ با توجه به سی پنل یا دایرکت ادمین بودن هاست انجام می شود . این تنظیمات روی سرعت بارگذاری و سئو و امنیت تاثیر گذار است . پس از آن وردپرس به صورت کامل نصب شده و تنظیمات اولیه وردپرس نیز به صورت کامل انجام می شود تا از مشکلات سئو و امنیت در آینده جلوگیری شود .

2. نصب قالب ارسالی توسط شما همراه با دمو و افزونه های قالب
اگر شما قالبی را خریداری کردید یا قالب رایگانی را در سایت ها یافتید که نمیتوانید خودتان اقدام به نصب و راه اندازی قالب کنید ، قالب مد نظر به صورت کامل برای شما نصب شده و در صورتی که قالب دارای دمو آماده باشد سایت شما مشابه با دمو اصلی تحویل داده خواهد شد . افزونه های لازم و تنظیمات لازم برای کارکرد صحیح سایت و قالب نصب و تنظیم خواهد شد .

3. نصب قالب پیشنهادی ما برای موضوع سایت شما همراه با دمو و افزونه های قالب
اگر تجربه ای در زمینه انتخاب قالب ندارید ما میتوانیم شما را راهنمایی کنیم که از چه قالبی برای سایت خود استفاده کنید . ما مجموعه وصیعی با بیش از 350 قالب حرفه ای را در دسترس داریم که با آن میتوانید هر نوع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، مجله و ... را ایجاد کنید . قیمت قالب ها بین 35 تا 80 هزار تومان هستند اما با قیمت مناسب تری برای شما نصب خواهند شد و همراه با دمو کامل سایت تحویل شما می شود . دقت کنید که آپدیت های قالب بعدا به شما ارائه نخواهد شد . در آینده برای دریافت آپدیت مجدد پیام ارسال کنید تا با هزینه ای جداگانه نسخه جدید تر نصب شود یا برای همیشه آپدیت ها در اختیار شما قرار گیرد .

4. نصب افزونه های ضروری وردپرس
بعد از نصب وردپرس خام و قالب های مد نظر شما ، نیاز هست که بهترین افزونه های مربوط به موضوع سایت نصب شود . افزونه های زیادی هستند که همگی با یک موضوع ساخته شده اند اما کیفیت کار آنها متفاوت است . ما بهترین افزونه های ضروری را برای شما نصب و تنظیم میکنیم . افزونه هایی که نسخه های پولی دارند نیز برای شما نصب خواهد شد . برای مثال افزونه  yoast seo نسخه پولی آن نصب می شود . یا افزونه wp rocket که از پایه رایگان نیست برای شما نصب و تنظیم می شود . 

5. تنظیم فونت ، رنگ اصلی ، لوگو و فاوآیکون برای سایت
قطعا شما توقع دارید سایت شما دارای رنگ ، لوگو ، فاو آیکون و فونت مطابق با سلیقه شما باشد . این اصلاحات مطابق با سلیقه و نظر شما توسط ما در سایت اعمال می شود .

6. ارائه ویدیو آموزش سریع کار با وردپرس و قالب نصب شده
ممکن است شما در زمینه سایت و کار با وردپرس تازه کار باشید . قطعا کار با وردپرس و قالب نصب شده نیازمند توضیحاتی به صورت ویدیو دارد تا در کمترین زمان قسمت های مهم را بشناسید و شروع به استفاده از سیستم کنید . ویدیو به صورت اختصاصی از روی سایت خود شما ضبط می شود و شامل توضیحات در مورد ارسال مطلب و محصول در سایت ، تنظیمات و امکانات قالب و نکات مهم در وردپرس هست . دقت کنید که آموزش تخصصی و کامل برای تمام قسمت های وردپرس یا برای افزونه های تخصصی ارائه نمی شود . فقط یک آموزش خیلی سریع برای این که بتوانید از سیستم استفاده کنید . تایم آموزش با توجه به سنگینی قالب و تنظیمات آن میتواند بین 30 دقیقه تا 60 دقیقه باشد .

 

این کاره فقط مخصوص راه اندازی سایت وردپرس می باشد .
دوستانی که در حال حاضر سایت وردپرس دارند و نیازمند خدمات جانبی مانند افزایش امکانات ، طراحی ، سئو ، سرعت ، امنیت و ... دارند 
لطفا یا پیام ارسال کرده یا از کاره های دیگر بنده بازدید کنند .

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

با توجه به موارد انتخابی کاربر سایت کاربر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هاستینگ ایشان راه اندازی شده و تحویل داده می شود .

  توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

  نمونه ای از طراحی سایت توسط این کاربلد را در اینجا مشاهده و بررسی نمایید

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  نصب وردپرس و انجام تنظیمات اولیه 1 روز 5,000 تومان
  سفارشی سازی رنگ ، فونت ، لوگو و فاو آیکون   +10,000 تومان
  نصب و تنظیم افزونه های ضروری   +20,000 تومان
  نصب قالب آماده حرفه ای پیشنهادی   +30,000 تومان
  نصب قالب آماده و دمو ارسالی کاربر   +20,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.