توضیحات کاره

امنیت همیشه یکی از مهم ترین مسائل در طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی می باشد . تفاوت نمیکند که شما یک سایت کوچک داشته باشید یا یک سایت بزرگ ، در هر حال برای آن هزینه و زمان زیادی را صرف کرده اید . با کوچکترین سهل انگاری در زمینه امنیت ممکن است به کلی سایت خود و داده های آن را در دست بدهید .

انواع مختلفی از روش ها برای تخریب یک سایت یا حذف اطلاعات آن وجود دارد و حتی گاهی شما متوجه وجود کد های مخرب در سایت خود نمی شوید زیرا آنها ممکن است برنامه خواصی را پیش بگیرند و هدف دیگری به جز تغییر ظاهری و حذف سایت داشته باشند ، اما در نهایت ضرر های زیادی را برای سایت شما ایجاد خواهند کرد .

به طور کلی وردپرس دارای باگ امنیتی نیست . اما همیشه قسمت هایی وجود دارد که نیازمند بهینه سازی بیشتر برای امنیت هستند .

این بهینه سازی مربوط به هاستینگ و فایل های شما ، افزونه ها و قالب ها ، آدرس های ورود ، کلمه های عبور و موارد دیگر می شود .

همچنین هر روز باگ ها و فایل های مخرب جدیدی تولید می شود که ما به دلیل تخصص در این زمینه سریعا آنها را شناسایی و راه حل هایی برای پیشگیری از آنها ارائه می دهیم .

ما سایت وردپرس شما را به صورت کامل بررسی می کنیم و نه تنها همین حالا تمام فایل های مخرب را حذف و رفع اشکال میکنیم بلکه تنظیمات و مراحلی را برای پیشگیری از هک شدن سایت شما در آینده انجام میدهیم .

بهینه سازی امنیت وردپرس شامل چه مواردی است ؟

✔️ بررسی تمام فایل های هسته وردپرس ، قالب و افزونه ها برای حذف فایل های مخرب
✔️ جایگزین کردن قالب و افزونه ها با نسخه های اصلی ( در صورتی که فایل مخرب داشته باشند ! )
✔️ بررسی دیتابیس برای یافتن تنظیمات یا باگ های امنیتی
✔️ آنالیز خطا های قبلی سایت برای یافتن باگ های امنیتی
✔️ تغییر پیشوند جداول وردپرس و کلمه عبور دیتابیس
✔️ ویرایش و اصلاح دسترسی به فایل ها و منابع اصلی وردپرس
✔️ محدود کردن اجرای PHP در پوشه های خواص
✔️ تغییر نام کاربری مدیر وردپرس
✔️ تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت وردپرس
✔️ افزودن کپچا به فرم های ورود و ثبت نام سایت
✔️ تنظیم ورود دو مرحله ای برای کاربران و مدیر ( ورود پس از تایید ایمیل )
✔️ درخواست تغییر رمز کاربران به صورت دوره ای
✔️ نصب افزونه های حرفه ای بهینه سازی امنیت و تنظیم آنها
✔️ جلوگیری از حملات DDOS و Brute Force
✔️ اتصال SSL به هاست ( 3 ماهه – رایگان )
✔️ راه اندازی سیستم بکاپ اتوماتیک روزانه و هفتگی

 

نکات مهم قبل از سفارش بهینه سازی امنیت وردپرس

❌ هیچ تضمینی ارائه نمی شود که سایت شما پس از بهینه سازی به کلی هک نشود ! زیرا این موضوع نیازمند توجه شما در این زمینه و بررسی دوره ای سایت دارد . ما بهینه سازی های اولیه برای حفظ امنیت سایت را انجام می دهیم که در بیشتر سایت ها با مشکل در همین قسمت ها سایت هک یا دستکاری شده است .

❌ این خدمات برای عزیزانی که سایت آنها در حال حاضر مشکل امنیتی دارد و یا به کلی به دلیل هک و مشکل امنیتی از کار افتاده ارائه نمی شود . برای رفع اشکال سایت هایی که همین الان مشکل امنیتی سنگین دارند به صورت جداگانه پیام ارسال کنید تا مشکل بررسی و مطابق آن هزینه اعلام شود . هزینه رفع اشکال ممکن است از این هزینه پایین تر باشد .

❌ تمامی موارد ذکر شده روی سایت شما اعمال خواهد شد . مگر این که کاربر خود اعلام کند که مواردی را نیاز ندارد . البته در این صورت هزینه کاهش پیدا نخواهد کرد !

❌ مشتری موظف است قبل از ثبت سفارش اقدام به بکاپ گیری کامل از سایت خود نماید . تیم ما تجربه زیادی در بهینه سازی ، وردپرس و کد نویسی دارد و امکان خطا از طرف ما صفر است ! با توجه به این که مشتری ممکن است به هر دلیل دیگر باعث خرابی سایت شده و ما را مسئول این موضوع بداند ، بنابراین مشتری باید قبل از سفارش از سایت خود به صورت کامل بکاپ تهیه نماید .

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

تمامی موارد بهینه سازی امنیت بر روی سایت وردپرس مشتری عزیز اعمال خواهد شد و اطلاعات و گزارشات برای ایشان ارسال می گردد

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    سفارش گیری این کاره متوقف شده است.