توضیحات کاره

طراحی سایت فروشگاهی وردپرسی با فروشگاه ساز محبوب ووکامرس و بهینه شده جهت لود بهتر وسرعت بالاتر و ایندکس بهتر برای موتورهای جستجوگر توسط گروه مهروز به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود.

سایت فروشگاهی که توسط گروه مهروز در این کار انجام می شود شامل موارد ذیل می باشد:

- صفحه اصلی: شامل چند باکس جهت قرار دادن محتوای مدنظر توسط مدیریت فروشگاه.

- صفحه تماس با ما: شامل اطلاعات تماس مشتری ازقبیل تلفن، ساعات کاری و درصورتیکه درزمان انجام پروژه مشکلی از سمت گوگل نباشد، نمایش گوگل مپ.

- صفحه درباره ما: شامل صفحه نمونه درباره ما ازقبیل معرفی اعضای تیم و تاریخچه فروشگاه.

- بخش بلاگ مقالات

- بخش فروشگاه

 

نکته مهم: درصورتیکه مشتری در زمان ثبت سفارش کاره، اطلاعات مربوط به سه صفحه فوق را ارائه دهد در این صفحه قرار داده می شود، درغیراینصورت، در فایل آموزشی که بعد از تحویل پروژه به مشتری ارائه می شود نحوه اعمال تغییرات در محتوای صفحه توضیح داده می شود که چطور متن و تصاویر تغییر داده شوند و بتوان صفحه را ویرایش کرد، اگر مشتری هر سوال و مشکلی در رابطه با ویرایش این صفحه تا یک هفته بعد از تحویل پروژه داشته باشد بررسی و برطرف می شود.

توجه: هرگونه طراحی قالب اختصاصی، طراحی صفحه اصلی و تماس با ما و درباره ما و فروشگاه که شامل شرایط خاص مشتری باشد میبایست قبل از ثبت سفارش به مهروز اطلاع داده شود درصورت تایید مهروز، بدون هزینه اضافی انجام میشود درغیراینصورت هزینه هرکدام درصورت امکان انجام، براساس مبلغی که توافق میشود بصورت پروژه اختصاصی توسط مشتری سفارش داده می شود و انجام می شود. هزینه ای که بابت کاره دریافت میشود بابت طراحی و راه اندازی وب سایت فروشگاهی به همراه سه صفحه فوق و بخش بلاگ مقالات که با یک آیتم منو نیز قابل دسترس است و بخش فروشگاه محصولات و مواردیکه در توضیحات کار ذکر شده است انجام می شوند است سایر مواردیکه در توضیحات کاره ذکر شده است با دریافت هزینه قابل انجام هستند نیز درصورت تمایل مشتری، بصورت پروژه اختصاصی قابل انجام هستند.

توجه: هزینه دریافتی کاره بابت وب سایت فروشگاهی است و هزینه هاست و دامنه برعهده مشتری است. درصورت تمایل مشتری، راهنمایی لازم جهت خرید هاست و دامنه ارائه می شود.

 

 

برخی از مهمترین امکانات و قابلیت های سیستم فروشگاهی مهروز:

سیستم مدیریت محتوای وردپرس با نمره SEO بالای 80 درصد پیج اسپید GTMetrix.com:

محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا یا CMS ، وردپرس است که وب سایت را برپایه وردپرس راه اندازی می کنیم، هزینه سئو و بهینه سازی وب سایت جهت دریافت سرعت لود بالا، بستگی به نوع وب سایت از 200 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است، گروه مهروز وب سایت هایی را که راه اندازی میکند بصورت بهینه شده تحویل مشتری میدهد تا نیاز نباشد مشتری هزینه اضافی کند و سایت استاندارد و بهینه باشد، سعی میشود نمره قسمت page speed جی تی متریکس صفحه اصلی، بالای 80 درصد تحویل مشتری شود و درصورتیکه مشتری تمایل به استفاده از آیتم های خاص و زیاد در صفحه داشته باشد ممکن است کمی نمره پایین تر باشد، گروه مهروز برای اینگونه سایت ها نمره بالای 70 درصد را تحویل مشتری میدهد. استفاده از هاست کیفیت پایین میتواند تاثیر منفی در سرعت و نمره سایت داشته باشد.


فروشگاه ساز ووکامرس:

برترین فروشگاه ساز وردپرس، ووکامرس است که مهروز برای سایت های فروشگاهی از آن استفاده میکند، با فروشگاه ساز ووکامرس امکان تعریف تعداد نامحدود محصولات فیزیکی یا پستی و محصولات مجازی یا دانلودی وجود دارد که امکان قرار دادن چند تصویر در گالری محصولات، تعریف محصولات با چند ویژگی و قیمت مختلف، گزارش گیری کامل و ... دارد.

 

اتصال به یکی از درگاه بانک ملت و آسان پرداخت یا آپ و درگاه پرداخت یا pay.ir بصورت رایگان:

اتصال به درگاه بانکی درصورت دریافت مجوز و اطلاعات مربوطه توسط مشتری انجام می شود برای سایر درگاه های بانکی، هزینه 100 هزار تومان علاوه بر هزینه کاره دریافت میشود. درصورت نیاز راهنمایی دریافت اینماد جهت درگاه مستقیم بانکی به مشتری ارائه میشود.


فروشگاه ساز EDD:

درصورت تمایل و نیاز مشتری با دریافت هزینه 200 تا 500 هزار تومان بصورت پروژه اختصاصی، بعد از ثبت سفارش این کاره قابل انجام است هزینه بستگی به امکانات و قابلیت های مدنظر مشتری دارد که قبل از ثبت سفارش این کاره بابت مبلغ توافق صورت میگیرد.


فیلتر پیشرفته نتایج براساس ویژگی های مختلف محصول:

فیلتر پیشرفته درصورت نیاز مشتری بصورت رایگان همراه پروژه انجام می شود و هزینه ای ندارد درصورتیکه مشتری به این آیتم نیاز دارد میتواند قبل از ثبت سفارش و تا یک هفته بعد از تحویل پروژه درخواست دهد تا روی فروشگاه فعال شود، بعد از زمان مذکور با دریافت هزینه 100 هزار تومان قابل انجام است.
3 تا 6 ماه بروزرسانی رایگان
ارائه فایل آموزش مدیریت فروشگاه و محصولات

 

توجه: گروه مهروز، وب سایت را طبق کاره تحویل مشتری می دهد درصورتیکه مشتری بعد از تحویل پروژه، مشکلاتی در سایت ایجاد کند یا افزونه و مواردی را حذف یا اضافه کند که باعث اختلال در وب سایت شود یا اطلاعات مدیریت و سی پنل سایت را به افراد دیگر ارائه دهد که منجر به اختلال در سایت شود هزینه بررسی و برطرف کردن مشکل احتمالی از مشتری دریافت میشود و انجام می شود، برای سایر موارد، سایت دارای 3 تا 6 ماه پشتیبانی و بروزرسانی است و بدون دریافت هزینه، بروزرسانی هسته و افزونه ها انجام میشود. مشتری موظف است قبل از انجام هر تغییری در وب سایت که احتمال ایجاد اختلال دارد از وب سایت بکاپ گیری کند.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

توجه: افرادیکه میخواهند بدانند با پرداخت مبلغ این کاره، دقیقا چه سایتی با چه امکاناتی تحویل میگیرند می توانند سایت خشکشویی میشوره به نشانی https://mishooreh.ir را مشاهده نمایند، دقیقا همچین سایتی با تم رنگ و محتوای دلخواه مشتری به علاوه امکان فیلترینگ پیشرفته محصولات که در سایت تناپ به نشانی https://teensite.ir وجود دارد و همراه پروژه طبق توضیحاتی که داده شده است رایگان ارائه می شود، سئوی حرفه ای و استاندارد پروژه در زمان تحویل کاره از مزایای مهمی است که اگر مشتری بخواهد بعدا انجام بدهد ممکن است هزینه ای حدود 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان بخواهد پرداخت کند که در این پروژه حرفه ای، سئو را تا حد متوسط تا عالی بصورت رایگان ارائه می دهیم.

 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس با نمره SEO بالای 80 درصد پیج اسپید GTMetrix.com با فروشگاه ساز ووکامرس
اتصال به یکی از درگاه بانک ملت و آسان پرداخت یا آپ و درگاه پرداخت یا pay.ir بصورت رایگان
فیلتر پیشرفته نتایج براساس ویژگی های مختلف محصول
سه صفحه: صفحه اصلی، تماس با ما، درباره ما، که هرکدام شامل یک آیتم منو در وب سایت است
بخش بلاگ مقالات که شامل یک آیتم منو است و مشتری می تواند مقالات مختلف را در این قسمت قرار دهد که به سئوی سایت نیز خیلی کمک میکند
بخش فروشگاه
نصب و تنظیمات بهینه افزونه های سئو، امنیت، بکاپ گیری آسان، بخش امنیتی Captcha و سایر افزونه های پیش فرض که گروه مهروز نیاز میداند در سایت نصب شوند
فایل آموزش کار با سیستم فروشگاهی مهروز که نحوه اعمال تغییرات در تصاویر و متن ها و سایر بخش های صفحات وب سایت آموزش داده میشود آموزش درج و ویرایش محصول، اضافه کردن ویژگی های محصول، یک یا چند قیمتی کردن محصول و ... است
فروشگاه ساز EDD با دریافت هزینه در قالب پروژه اختصاصی، بابت هزینه پرداختی کاره، این قسمت ارائه نمیشود

    توضیح کارشناس تضمین کیفیت «انجام میدم» :

    نمونه ای از سایت طراحی شده توسط این کاربلد را از اینجا مشاهده و بررسی نمایید

    انتخاب جزئیات و ثبت سفارش

    برای طراحی فروشگاه حرفه ای با سئوی اولیه   در 14 روز
    اگر پروژه خاص و یا شرایط خاصی را درنظر دارید که در باکس بالا نیامده، پروژه اختصاصی خود را درخواست دهید.