توضیحات کاره

طراحی لوگو با حداقل سه طرح پیشنهادی که یک مورد به تایید مشتری برسد و تحویل فایل وکتور و پی دی اف از 30000 تومان تا 500000 تومان .

کاملا مشتری مدار و بیشترین تعامل در حین انجام کار با مشتری . در مورد سفارش مشتری مسئولیت پذیری را رعایت نموده و و در صورت نیاز و رضایت پیشنهادات فنی و مشاوره ای برای حصول نتیجه بهتر به مشتری ارائه خواهم داد چرا که معتقدم تمامی فعالیت های تبلیغاتی باید برای مشتری و فعالیت او نتیجه بخش باشد پس اگر چنین نشد حتما مشکلی در کار بوده به این جهت تلاش میکنم تجربیات سالها کار تخصصی خودم را برای اخذ بهترین نتیجه در این خصوص معطوف نمایم و این همان مشاوره ای ست که عنوان شد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

 در مورد لوگو بعد از ارائه طرحهای پیشنهادی یک نمونه که به تایید مشتری میرسد بصورت وکتور ترسیم و آماده شده و بصورت وکتور همچنین پی دی اف تقدیم میگردد .  البته در زمینه طراحی سعی میکنم نظرات مشتری را کاملا دریافت نمایم تا بتوانم سلیقه و اهداف او را تشخیص دهم ، معتقدم فردی که فعالیتی را انتخاب مینماید حتما به موارد مهمی چون برند شدن و تبلیغات برای رسیدن در جایگاه مناسب در بازار و رقابت با رقبا اندیشه نموده و باز حتما از اطرافیان و دوستان در این زمینه کمک های فکری و غیره دریافت کرده و اگر امروز به عنوان مشتری به این سایت رجوع کرده یعنی بدنبال بهترین تجربیات برای رسیدن به بهترین نتیجه است. پس لازم است در کنار خدمات طراحی حتما مشاوره هنری هم دریافت نماید به معنی تبادل تجربیات تخصصی بین او و طراح که خاص تر به این مقوله نگاه میکند و عمری را به این موضوع اختصاص داده . به عنوان مثال همه افراد با حسابداری آشنایی هایی دارند اما در حد نیاز ولی چنانچه به حسابدار رجوع میکنند یعنی انتظاراتی تخصصی تر دارند نه چیزی که خودشان هم به آن توانمندند و یا مثلا فلان نرم افزار بتواند رفع مشکل نماید. در دنیای امروز با وجود امکانات فایلی موجود در فضای مجازی بحث تخصص بسیار خاص تر از قبل شده و نمیتوان به صرف توانمندی در انجام یک فن به کسی متخصص گفت بلکه امروزه متخصص دارای معنی جامعتری شده که باید مورد توجه قرار بگیرد.

  مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

  قیمت پایه  برای  لوگو ساده 3 روز 30,000 تومان
  انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +30,000 تومان
  ارسال فایل لایه باز +1 روز +5,000 تومان
  سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
  ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.