توضیحات کاره

در 4 سال گذشته تجربیات بسیار زیادی در طراحی لوگوهای متنوع از مبتدی تا حرفه ای داشته ام  وحالا به میزانی از تجربه و پختگی در کارم رسیده ام که بتوانم مهارتم را در اختیار دیگران هم قرار بدهم . کار بنده با عنوانی که شما برای لوگوی خود انتخاب کرده اید شروع میشود ، در مرحله دوم توضیحات شما و انتظارات و ایده هایی که از کار در ذهن خود دارید را میشنوم و تمام تلاشم بر این خواهد بود که در وهله ی پیشنهادات و انتظارات شما را به انجام رسانده و در مسائل دیگر و انجام جزئیات نیز طبق تجربه و خلاقیت خودم پیش خواهم رفت.

در انجام این خدمت بنده بدون توجه به میزان ساعت و زمانی که برای انجام آن میگذارم برای شما را قیمت را اعلام میکنم و قیمت هیچ نسبتی با زمانی که میگذارم ندارد و سعی بر این است که تمام انرژی خود را با قیمت ثابت به کار گیرم و بدون هزینه اضافه برای کارفرمایان ، کار خود را به بهترین شکل انجام بدهم زیرا وسواس کاری بالایی در ارائه کار با کیفیت به مشتری دارم.

  • قیمت پایه بنده برای اجرای این کار 30 هزار تومان و برای انجام کارهای پیچیده تر حداکثر نیز به 60 هزار تومن خواهد رسید.
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام قبل از ثبت سفارش با من در ارتباط باشید

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

 

پس از خرید بنده ابتدا طرح اولیه و تمام ایده ی خود را با جزئیات برای شما شرح خواهم داد در صورت تایید کار انجام میشود و پس از تایید شما فایل های طراحی متناسب با نیاز شما و بدون محدودیت و مطابق با درخواست شما به شما تحویل داده خواهد شد.

    مرور جزئیات و ثبت درخواست پروژه اختصاصی

    قیمت پایه  برای  طراحی ساده 3 روز 30,000 تومان
    انجام بیش از یک بار اصلاحات (نامحدود) +1 روز +10,000 تومان
    ارسال فایل لایه باز و همه فایل های دیگر   +10,000 تومان
    سایر خدمات اختصاصی (نیازمند بررسی)   توافقی
    ثبت سفارش برای این کاره فقط از طریق پروژه اختصاصی ممکن است.

    سایر کاره های محمدرضا